Cuma , Nisan 28 2017
Ana Sayfa / Facebook Oyun Hileleri / Pet Rescue Saga Videolu Bölüm Geçme Rehberi

Pet Rescue Saga Videolu Bölüm Geçme Rehberi

Merhaba arkadaşlar, bugün herkesin merakla beklediği Pet Rescue Saga oyununun bölüm geçme rehberini paylaşacağım. Kısa sürede popülerliğe erişen ve pek çok platformda milyonlarca kişi tarafından oynanan Pet Rescue Saga’da takıldığınız bölüm olursa bu rehber tam size göre. Sadece Facebook üzerinden bile 20 milyona yakın kullanıcı tarafından oynanan bu macera dolu oyunun ilk bölümden itibaren bütün bölümlerinin çözümlerini sizin için özel olarak yüklediğimiz Youtube videolarında HD kalite olarak izleyebilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa aşağıdaki yorum bölümünden bunu iletebilirsiniz. Oyuna sürekli yeni seviyeler eklendiği için biz de bu konuyu güncel tutmaya çalışacağız. Eğer konuda yeni seviyelerin videosunu bulamazsanız bunu bize yorum bölümünden iletin en kısa sürede yükleyelim. Keyifli oyunlar.

Sizler için yüklediğimiz HD kalite Pet Rescue Saga çözüm videoları aşağıda oynatma listesi (playlist) şeklindedir. İlk Playlist Pet Rescue Saga oyununun ilk 200 bölüm çözümünü, diğer playlist ise 200. bölümden sonraki bölümleri içerir. Pet Rescue Saga çözümlerini elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyoruz.

Eğer videolarda bulamadığınız bir seviye, takıldığınız bir bölüm veya iletmek istediğiniz bir düşünceniz olursa aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Pet Rescue Saga Bölüm Geçme Rehberi 1-200 Seviyeleri Arası

Pet Rescue Saga Bölüm Geçme Rehberi 200. Seviye Sonrası

7 Yorumlar

  1. pet rescue saga da 70 inci bölümü geçemiyorum

  2. Bebeğim beni pet rescue saga oynamaya davet etmiş

  3. 470 gecemedım delı olcam yardım beklıyorum

  4. 470. bölümü geçemiuorum teşekkürler

  5. aydilek ercengiz

    Bölūm 400 yūzū geçemedim yardım istiyorum

  6. 411 seviyede gizemli görev de takılı kaldı İphone telefon da yüklü oyun 2 aydır uğraşıyorum 2 hayvan kurtar diyor hayvanları kurtarıyorum 12000 puan istiyor hayvan kurtarma da sorun yok puan bir türlü olmuyor hamle yetmiyor puanı yükseltmeye lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*