Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / FIFA 14 Yamaları / FIFA 14 Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Forma Yaması

FIFA 14 Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Forma Yaması

Tüm FIFA severlere yeniden merhaba ! Uzun zamandır FIFA 14 için yama paylaşımında bulunmamıştık. Ancak sizden gelen talepler doğrusunda FIFA 14 yamalarına biraz daha ağırlık vermeye karar verdik ve bugün de sizlerle FIFA 14 Beşiktaş Forma yaması paylaşacağız. Lige ve UEFA’ya güzel bir başlangıç yapan Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ın 2014/2015 sezonunda kullanacağı bu forma fanatiklere ve tüm FIFA’cılara oyunu daha gerçekçi kılacak.

Konunun devamında Beşiktaş forma yamasının resimlerle birlikte anlatımını, forma yaması kurulum detaylarını ve indirme linkini bulabilirsiniz. Yama ile ilgili yorumlarınızı, geliştirilmesini istediğiniz noktaları yorum bölümünden mutlaka bize iletin.

FIFA 14 Beşiktaş Forma Yaması Nasıl Kurulur ?
  • Fifa 14 için hazırlanan bu yamayı kurabilmek için öncelikle konunun devamında yer alan linkten gerekli dosyaları bilgisayarınıza kaydedin.
  • İkinci adımda sizlerle daha önce paylaştığımız FIFA 14 Yama Kurulum Programı‘na ihtiyacınız olacak. Konuda programla ilgili detayları bulabilirsiniz.
  • Program yardımıyla yamamızı oyun dizinine kurduktan sonra, sorunsuz bir şekilde oyuna girebilir ve Beşiktaş forma yamasını kullanabiliriz.FIFA 14 Beşiktaş Forma Yamasi İndir FIFA 14 Beşiktaş Formaları FIFA 14 Beşiktaş Forması İndirÜcretsiz İndir

FIFA 14 Beşiktaş Forma Yaması (Kit) İndir

FIFA 14 Beşiktaş Forması İndirFIFA 14 Beşiktaş Forması İndirFIFA 14 Beşiktaş Forması İndirFIFA 14 Beşiktaş Forması İndirFIFA 14 Beşiktaş Forması İndirFIFA 14 Beşiktaş Forması İndirFIFA 14 Beşiktaş Forması İndirFIFA 14 Beşiktaş Forması İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*