Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Genel / Oyun Performansını Arttırmak İçin Programlar

Oyun Performansını Arttırmak İçin Programlar

Kaliteli bir şekilde oyun oynamanız için bilgisayarınız yüksek donanıma sahip olmanızın gerekmesi  yanında bu donanımı en iyi şekilde kullanmasını sağlayacak bazı kritik programlara da ihtiyacınız vardır. Bu programlardan en yararlı 3 tanesini sizin için seçmiş bulunmaktayız. Aşağıda tanıtımlarıyla birlikte indirme linklerine de ulaşabilirsiniz. Beğenmeniz umuduyla…

MSI AFTERBURNER

MSI Afterburner programı ile elinizde hangi markanın ekran kartı olursa olsun overclock (hız aşırtma) işlemini tek tıkla yapabilirsiniz. Bu program ile çekirdek, bellek ve shader hızı, voltaj ayarları ve daha bir çok ayarı kolaylıkla değiştirebilmeniz mümkün. Ancak bunları yaparken donanımınızın aşırı ısınmamasına dikkat edin.

İndirmek İçin Tıkla

GAME BOOSTER

Bu programı muhtemelen pek çok kişi biliyordur ancak ben yine de paylaşmak istedim. Game Booster programı ile oyun performansınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz. Özellikle düşük FPS sorununu ortadan kaldırma konusunda oldukça başarılı bir program. Bilgisayarınızın mevcut donanımının oyun esnasında sadece oyuna ayrılmasını sağlayan bu program, böylece elinizdeki donanımdan alabileceğiniz en yüksek performansı aldığınızdan emin olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda Game Booster driverlarınızın güncelliğini de kontrol ediyor.

İndirmek İçin Tıkla

GAME FIRE

Game Booster programına benzer şekilde Game Fire da bilgisayarınızdaki işlemci ve bellek gücünün tamamıyla oyunlara aktarılmasını sağlıyor. Bunun yanında oyunlarınızın kurulu olduğu sabit disk bölümlerine disk birleştirme uygulayarak oyundaki ilk açılış ve ara yüklemelerin daha kısa zamanda gerçekleşmesini sağlıyor.

İndirmek İçin Tıkla
PerformansProgramları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*