Çarşamba , Ağustos 16 2017
Ana Sayfa / GTA San Andreas Yamaları / GTA San Andreas Araba Yaması Nasıl Kurulur ?

GTA San Andreas Araba Yaması Nasıl Kurulur ?

Paylaştığımız GTA San Andreas araba yamaları konularına yapılan; Araba yamasını nasıl yüklerim, San Andreas yama nasıl yüklenir, San Andreas araba yaması nasıl kurulur vb. yorumların ardından sizlere yardımcı olabilmek amacıyla böyle bir konu açmaya ve elimizden geldiğince sizden gelen soruları detaylı olarak cevaplamaya karar verdik. Tüm bu sorularınızın çözümü bu konuda anlatacağımız GTA San Andreas yama kurma programı ile hem mümkün hem de oldukça basit. Aşağıda programın amacını ve kurulumunu açıklamaya çalıştık. Programın linkini ve ekran görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan programdan bahsedelim.

GTA San Andreas Yama Kurma Programı Nedir?
  • Bu program ile sadece araba yamalarını değil, silah, harita, karakter ve giysi gibi pek çok yamayı da oyununuza ekleyebilirsiniz.
  • Programın kullanımı oldukça basittir ve tüm işlemleri otomatik olarak yapar.
GTA San Andreas Oyunuma Nasıl Yama Eklerim?
  • Öncelikle konunun devamında yer alan indirme linki yardımıyla gerekli olan programı bilgisayarınıza indirin.( Tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada reklam yer alacak, onlara aldırış etmeden 5 saniye bekleyin ve sağ üstte yer alan REKLAMI GEÇ butonu ile indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.)
  • İndirdiğiniz dosyada yer alan “San Andreas Mod Installer” kurulum dosyasını çalıştırın ve kurulumu tamamlayın.
  • Ardından programı çalıştırın ve “Install a Mod” seçeneği ile oyuna dahil etmek istediğiniz modları dahil edebilirsiniz.
  • Takıldığınız herhangi bir noktada veya bir yama istediğiniz olursa altta yer alan yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Dosyanın indirme linki aşağıdadır. Keyifli oyunlar.

Ücretsiz İndir
GTA San Andreas Yama – Mod Kurma Programı İndirGTA San Andreas Yama Kurulumu Resimli Anlatım

Bir önceki yazımız olan GTA San Andreas Ferrari F70 2014 Yaması başlıklı makalemizde gta sa araba yaması, gta sa ferrari ve gta san andreas ferrari yaması hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Yorumlar

  1. yamayı hangi kutuya nasıl eklicez

  2. ya kardes kaç tane oyun sitesi gezdim yapamadım. bu yazıyla yaptım sagol.

  3. indirdim mod installer çalıştırdım güzel oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*