Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / GTA San Andreas Yamaları / GTA San Andreas Ferrari F70 2014 Yaması

GTA San Andreas Ferrari F70 2014 Yaması

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlerle GTA San Andreas için çok kısa süre önce çıkan Ferrari F70 modunu paylaşacağız. Araç Ferrari’nin gerçek ve orijinal tasarımı olup F70 2014 modelinin birebir aynısıdır. Farlar, tamponlar, jantlar ve araç içinde yer alan tüm detaylarıyla saatler süren çalışma sonucunda hazırlanmıştır. GTA San Andreas Ferrari F70 yamasının detaylı resimlerini, kurulum talimatlarını ve indirme linkini konunun devamında bulabilirsiniz. Araçla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

GTA San Andreas Ferrari F70 2014 Araba Yaması Nasıl Kurulur ?
  • İlk ihtiyacımız olan şey olan yama dosyasını konunun devamında yer alan indirme linki yardımıyla bilgisayarımıza indiriyoruz. ( Tıkladığınızda çıkan sayfada reklam yer alacak, ona aldırış etmeden sağ üstte yer alan REKLAMI GEÇ butonu ile indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.)
  • İndirdiğiniz bu yamayı GTA San Andreas’a ekleyebilmek için sizinle GTA San Andreas Yama – Mod Nasıl Kurulur konusunda paylaştığımız programı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor.
  • Program yardımıyla indirmiş olduğunuz GTA San Andreas araba yamasını sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.
  • Araçla ilgili yorumlarınızı veya istek yamalarınızı bize yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Ücretsiz İndir
GTA San Andreas Ferrari 2014 F70 İndirGTA San Andreas Ferrari F70 2014 Araba YamalarıGTA San Andreas Ferrari F70 2014 Araba YamasıGTA San Andreas Ferrari F70 2014 Araba YamalarıGTA San Andreas Ferrari F70 2014 Araba Yamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*