Salı , Nisan 23 2019
Ana Sayfa / Oyun Eklenti ve Yamaları / FIFA 14 Creation Master 14 Beta 5 İndir

FIFA 14 Creation Master 14 Beta 5 İndir

Creation Master, FIFA severler için olmazsa olmaz programların başında geliyor. Oyununuza lig eklemek, takım logosu değiştirmek, oyuncu eklemek, transfer yapmak, stadyumları değiştirmek gibi çeşitli düzenlemeler yapmanıza imkan tanıyan Creation Master 14 ile FIFA 14 oyununuzu kişiselleştirmek artık daha kolay. Kolay kullanım ve basit ara yüzü sayesinde Creation Master 14 ile FIFA 14 oyununuza sorunsuz ve hızlı bir şekilde yama kurulumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önceki sürümlerde son derece başarılı çalışmalara imza atan “ Rinaldo ” bu sürümde de muhteşem bir çalışma göstermiş. Sitemizde yer alan FIFA 14 yamalarında da ihtiyaç duyacağınız bu programı indirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca sitemizde yer alan FIFA 14 yamalarını incelemeyi de unutmayın.

FIFA 14 Creation Master 14 Beta 5 Kurulumu

  • Konunun altında yer alan indirme bölümünden gerekli dosyaları indirin. (İndirme sayfasına gitmek için 5 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • Arşivin içinden çıkan setup’u çalıştırın ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin.
  • Programı açarak sol üst bölümde yer alan “ File “ sekmesine tıkladıktan sonra “ Open “ deyin ve oyunun kurulu olduğu dizini seçin.
  • Sitemizde paylaştığımız yamalarda detaylı olarak nasıl kullanacağınızı, kuracağınızı, yamaları nasıl ekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.
Ücretsiz İndir
FIFA 14 Creation Master 14 Beta 5 İndir

FIFA 14 Creation Master 14 indir FIFA 14 Creation Master 14 indir

Bir önceki yazımız olan FIFA 14 Türk Telekom Arena Stadyum Yaması başlıklı makalemizde fifa 14 galatasaray stadyumu indir, fifa 14 tt arena indir ve fifa 14 tt arena yaması indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Police Force 2 %100 Türkçe Yama

Beklenen Police Force 2 Yaması Sizlerle hemen indir ‘in. %100 Türkçe olarak çevrilen Police Force …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*