Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / 2013 Yeni Nesil Need For Speed Rivals Çıkış Tarihi ve Detaylı Bilgi

2013 Yeni Nesil Need For Speed Rivals Çıkış Tarihi ve Detaylı Bilgi

Geçtiğimiz günlerde EA‘in yeni nesil için Underground serisini tekrar canlandıracağı iddiaları gündeme gelmişti. Ardından “Kural yok, Acıma yok” sloganıyla yayınlanan bu yeni fotoğraf ister istemez herkesi heyecanlandırdı. Koenigseggon marka bir polis aracını gördüğümüz bu yeni resimde, grafik kalitesi çok fazla dikkat çekiyor. Hiçbir detayın atlanmadığı ortada. Sanıyoruz ki,E3′te göreceğimiz oyunlardan bir tanesi de Need for Speed serisinden bir oyun olacak.

Yeni Need For Speed Yeni Need For Speed

Frostbite 2 oyun motoru ile geliştirildiği söylentileri yayılan Need for Speed için yarış oyunlarının yeni neslini başlatıyor diyebiliriz. Bu yeni oyun motoruyla artık yarışlar daha gerçekçi ve daha canlı olacak. Artık sayısını ve sırasını karıştırmaya başladığımız yarış oyunu Need for Speed  kısa bir süre önce oyunun ilk ekran görüntüsünü yayınlamıştı. Oyunun tanıtımının da 23 Mayıs tarihinde yapılacağı söylenmişti. Resmi Facebook sayfasından da oyunun tanıtımının yapılacağını doğrulandıgı duyuruldu.

Yeni Need For Speed Oyunu Nasıl Olacak

 

Oyun İçin Yapılan Son Açıklamalar

 

Oyuncular polis ya da yarışçı olabilecekler. İki grubunda kendine has görevleri, ödülleri ve görevlerin sonuna göre sonuç ve ödülleri olacak.

Yarışçı olmayı seçersek hedefimiz en güzel kaçışları videoya çekerek dünyada ünlü olmak olacak. Ne kadar polisten kaçarsak, o kadar “Speed Point” Türkçe anlamıyla “Hız Puanı” biriktireceğiz ve bu puanları yeni arabalar ve arabalar üzerinde yeni modifikasyonlar yapmak için kullanacağız.

İşte oyunun en farklı kısmına geldik. Daha önce hiçbir oyunun yapmadığı bir yenilik. Polis olmayı seçersek takım olarak çalışıp yarışçıları kovalayacağız. Her yakaladığımız yarışçı ile şöhretimiz artacak ve Police Force Türkçe anlamıyla “Polis Kuvveti” listesinde sıralamamız yükselecek. Listede yükseldikçe ise yeni polis arabalara ve yarışçıları yakalamak için özel alet edevatlara sahip olacağız.

Videoda gördüğümüz üzere seriye dünyaca ünlü Ferrari markası geri dönüş yapacak.

Oyun yeni yapısı ile multiplayer ve singleplayer (çokluoyuncu ve tekoyuncu) arasındaki duvarı yıkacak. Yarışlarımıza arkadaşlarımız bir anda dahil olabilecek ve çevrimiçi şekilde oynayabileceğiz.

Yeni jenerasyon yarış oyunu olarak Redview County mükemmel detaylar ile hayat bulacak ve hava olayları rekabeti kızıştıracak. Yarışlar daha zevkli hale gelecek.

Autolog destekli NFS Network sistemi ile arkadaşlarımız ile verilerimizi karşılaştırıp ve paylaşıp onlara herhangi yer ve zamanda meydan okuyabileceğiz.

Yarış oyunlarında oyuncular için önemli olan asıl olan şey araca yapılabilecek modifikasyonlardır. Bu oyunda da buna son derece ağırlık verilmiş gibi gözüküyor. Bu konudaki açıklama şu şekilde;  özelleştirebilir özelliği ile araba boyasını, plakaları değiştirip aracımıza yeni yapıştırmalar ve boyamalar ile şekillendirebileceğiz. Ayrıca performans modifikasyonları da yapabileceğiz.

Oyunda yarışçılar için turbo, jammer, EMP; polisler için yol kapatmalar, helikopter ve şok dalgaları gibi 11 adet son derece teknolojik takip ve kaçış cihazları bulunacak.

Yeni Need For Speed Oyunu Nasıl Olacak

Ve Oyunun Çıkış Tarihine Geldi Sıra: Need for Speed RİVALS 19 KASIM‘DA PC, PS3 ve Xbox 360 İÇİN, BU YILIN SONUNDA İSE Xbox One ve yeni nesil olan Sony Ps4 için çıkışını yapacak.

 

 

Bir önceki yazımız olan Microsof "Xbox One" İsminin Sebebini Açıkladı Resimli başlıklı makalemizde all in one, Bir ve Bu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online …

2 Yorumlar

  1. Mete Destan

    Eline sağlık çok güzel olmuş 🙂

  2. efg

    Türkçe yama yokmu ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*