Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / Assasin’s Creed 4: Black Flag Oynanış Videosu

Assasin’s Creed 4: Black Flag Oynanış Videosu

Assasin’s Creed serisiylee çıkış yakalayan Ubisoft firmasının oyunseverler tarafından merakla beklenen yeni oyunu Assasin’s Creed 4:Black Flag’in Karayiplerde geçeceği açıklandı. Assasin’s Creed 4:Black Flag 1715 yılında, yani dünyada korsanlığın en hakim olduğu dönemi konu alıyor. Bu yıllarda Fransa, İngiltere, İspanya ve Portekiz gibi devletler arasında çetin savaşlar geçmekte ve bu savaşların sebebi denizler üzerinde hakimiyet kurmak. İşte burada korsanlar devreye giriyor ve devletlerin bu mücadelesine paralı asker olarak ortak oluyorlar. Bu savaş daha sonra Utrecht Anlaşması’nın imzalanması sonucunda barış ilan edilmesiyle sona eriyor ve dolayısıyla para karşılığı çalışan korsanlar işsiz kalıyor. Ortada kalan korsanlar birlik olup devletlerle savaşmaya başlar ve bu sayede tarihte ilk defa din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı olmayan bir toplum oluşur. Gittikçe sayıca artan Korsan topluluğu daha sonra Karayip Adaları’na yerleşir. Tapınakçılar, suikastçıları devirebilmek amacıyla Adalar’a gelirler ve işte bu kısımda da bizim oyunumuz başlar.

Assasin's Creed IV Black Flag
Yeni yayınlanan oynanış videosu oyun hakkında genel olarak bir bilgi sahibi olmamızı sağlayacak. Ashraf Ismail’in sunumuyla yapılmış olan video 10 dakika gibi uzun bir zaman içeriyor, dolayısıyla bazı detaylara da değinilmiş. Assasin’s Creed 4: Black Flag oyunu, PC,Ps3,xbox 360 ve Wii U platformları için 1 Kasım 2013 tarihinde çıkış yapacak. Videomuz aşağıdadır, iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Microsof "Xbox One" İsminin Sebebini Açıkladı Resimli başlıklı makalemizde all in one, Bir ve Bu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online …

2 Yorumlar

  1. güven cem

    Cemaat her şeyi olmuştu,bir tek Assasin’s Creed olmadığı kalmıştı.Memleket çok heyecanlı yine.

  2. Yûnus ٤mre

    Assasin’s Creed V de çıkmış oldu böylece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*