Salı , Nisan 23 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / Assassin’s Creed: Unity Bambaşka Bir Oyun Olacak

Assassin’s Creed: Unity Bambaşka Bir Oyun Olacak

Assassin’s Creed: Unity, serinin tarihinde yeni bir sayfa açacak olan oyun olarak tanımlanıyor. Çıkış tarihi 28 Ekim 2014 olan Assassin’s Creed: Unity oyununun senaryosu sil baştan yeniden yazılmış gibi. Oyunun yaratıcı yönetmeni olan Alex Amancio, Black Flag ile bir değişimin başladığını ama onunla aynı yönde olmadıklarını söylüyor. Yani orada gördüklerimizi beklememiz gerekiyor. Onun yerine tamamen kendince bir başlangıç yapacak Unity ve bundan sonra serinin çizgisini oluşturacakmış.

Bu arada seri demişken, Assassin’s Creed: Unity’den sonra gelecek oyunun yapımıyla ilgili de ufak bir farklılık var. Bu zamana kadar Ubisoft Montreal oyunun yapımından ilgilenirdi hep ama devir değişiyor. Yeni Assassin’s Creed oyununda başa Quebec ofisi geçiyormuş. İlk olarak seriye Brotherhood ile katılan ve o zamandan beri yardım sağlayan Quebec yeni oyun için ekibini genişletmiş. Görünüşe göre seri gerçekten değişime uğruyor gibi.Assassins Creed Unity

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Nasıl Olacak? başlıklı makalemizde sims 4 çıkış tarihi, sims 4 fotoğrafları ve sims 4 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online …

4 Yorumlar

  1. Şevket Aşan

    Merhaba arkadaşlar o kadar güzel bir oyun olmuş ki oyun o kadar iyi ki hepinize oynamanızı tavsiye ediyorum. Oyun akıcı ve akıl almaz bir şekilde sarıyor vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

  2. emir

    Gerçekten de bambaşka bir oyun oldu söylenildiği gibi. Asassin’s Creed muhteşeeem !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*