Cuma , Mart 22 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / Elder Scrolls Online F2P Mi Oluyor ?

Elder Scrolls Online F2P Mi Oluyor ?

Geçtiğimiz sene çıkan oyun bu sene geçirdiği değişim sebebi ile F2P oyun yolunda ilerlemekte.

Elder Scrolls Online oyuncularının belki de en çok tepki gösterdiği konulardan biri olan ödeme planlarında değişikliğe giden yapımcılar, 6 aylık ödeme planını kısaltarak 30 gün veya 90 gün’e düşürdü. Bu değişim akıllara F2P modeline geçiş sorularını getirdi.

Bilindiği gibi ücretli oyunların yaptığı bu değişiklikler genelde F2P olma yolunda ilerlediklerinin kanıtı olmakta. Durum böyle olunca Elder Scrolls Online’ında beklediği ilgiyi görmemesinden dolayı bu şekilde bir değişimle oyuncu çekmesi oldukça muhtemel.

Bu yöntemi kullanan oyunların oldukça başarılı olduğu bazı örnekler; Star Wars: Old Republic, The Lord of the Rings Online ve DC Universe Online. Örneklerin geneline baktığımızda piyasaya çıkışın ücretli olduğu fakat beklenen ilginin görülmemesi halinde böyle bir karar alınması ile başarıyı yakaladıkları bilinmektedir.

Elder Scrolls Online yapımcısı olan Bethesda bakalım bu yöntem ile umduğunu bulabilecek mi ?Elder Scrolls

Bir önceki yazımız olan GTA Online'da Büyük Kampanya başlıklı makalemizde gta online, gta online kampanya ve gta online rp kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Sniper: Ghost Warrior 3 Geliyor !

Popüler keskin nişancı serisinin ilk oyunu Sniper: Ghost Warrior, çıkış yaptığı 2010 yılında eleştirmenlerden ortalama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*