Salı , Nisan 23 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / Euro Truck Simulator 2 – 1.11 Güncellemesi

Euro Truck Simulator 2 – 1.11 Güncellemesi

Haziran ayı sonunda çıkması beklenen Euro Truck Simulator 1.11 güncellemesi ile ilgili detaylar oyunun yayıncı firması SCS Software sitesinde yayınlanmaya başladı. Oyuna ücretsiz olarak 3 yeni şehir ekleyen ve büyük güncelleme adıyla ifade edilen bu güncelleme oyunda pek çok iyileştirme ve yenilikleri de beraberinde getiriyor.

Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ?

Dilerseniz bu güncellemenin neler getireceğinden bahsedelim biraz.

Cruise Control (Hız Sabitleme) sistemi bu güncelleme ile daha gerçekçi hale gelecek. Bildiğiniz gibi önceki sürümlerde Hız Sabitleme özelliği yer alıyordu ancak ayarladığımız hızı trafik – yol durumlarına göre değiştirmemiz gerektiğinde sistemi tümden iptal etmemiz gerekiyordu. Güncelleme ile gelen özellik sayesinde sabitlediğimiz hızı ihtiyaç duymamız halinde klavye yardımıyla tıpkı gerçek araçlarda olduğu arttırıp azaltabileceğiz.

Havalı fren sisteminin sesi ve retarder ayarları güncellendi. Bununla birlikte güncellenen çarpışma sesleri de oyuna daha gerçekçi bir hava kazandıracak gibi.Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ?

Tüm bunların yanında kabin içinde de çeşitli iyileştirmeler yapıldı. Koltuk konumunu ayarlama özelliği eklendi. Bu sayede oyuncular sürüş açısını kendi rahat oldukları şekle göre kişiselleştirebilecek ve bu da daha güvenli ve keyifli bir sürüş sağlayacak. Geliştirilen navigasyon sistemi sayesinde navigasyonun arka planından ötürü göremediğimiz yol görülebilecek ve akıllı navigasyon sistemi sayesinde bulunduğunuz yoldaki hız sınırını navigasyon üzerinde görebileceksiniz.Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ?

Ve benim uzun zamandır beklediğim güncelleme; AI Trafik ve oyun fizik modları. Evet sonunda oyunda yer alan bilgisayar kontrollü araçlar için kullanılan sistem düzenlendi ve bu araçların daha mantıklı hareket etmesi sağlandı. Bunun yanında AI araçlarıyla birlikte karıştığımız kazaları daha gerçekçi kılmak adına bundan itibaren AI araçları da hasar alacak.

Araç kontrolü ile ilgili geliştirmeleri de amaçlayan SCS Software bu amaca ulaşmak için araçların süspansiyon sistemini, motor güçlerini, ağırlık ve ağırlık merkezlerini tekrardan gözden geçirdi ve hepsini daha gerçekçi hale getirmiş gibi görünüyor.

Unutmadan söyleyeyim, güncelleme yayınlandığında sitemizden ücretsiz olarak torrent seçeneğiyle indirebilirsiniz.

Biraz biz susalım ve resimler konuşsun 🙂 Güncelleme ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ? Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ? Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ? Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ? Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ? Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ? Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ? Euro Truck Simulator 2 1.11 Güncellemesi Nasıl Olacak ?

 

 

Bir önceki yazımız olan Halo 5: Guardians Geliyor ! başlıklı makalemizde halo 5 çıkış tarihi, halo 5 guardians ve halo 5 nasıl olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online …

6 Yorumlar

  1. çağrı

    bende steam version of the game diye bir hata veriyor crack yaptım olmadı ne yapabilirim başka?

  2. ugur

    Nerden indiriyoruz

  3. ekrem

    hocam kolay gelsın norveç isveç ve danımarka harıtada gozukuyor fakat aktıf deil gidilmıyor surum suan ıcın en son surum ne yapmak gerekıo yardımcı olursanız sevınırım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*