Cuma , Mart 22 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / GTA Online’da Büyük Kampanya

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online serisine yeni bir heyecan getirdi.

Çoğumuz çocukluk ve gençlik çağlarımızı internet kafelerde veya kişisel bilgisayarlarda GTA oynarak geçirdik. Gözlerimiz kan çanağı olana kadar o kötü grafiklere sahip oyun ile günlerimizi harcadık fakat hiç bir şikayetimiz yoktu. Şimdi ise en üstün grafiklere sahip oyunu evimizden online oynayabilmekteyiz. Tabi işin içine online girince oyun içi para ihtiyacı oldukça artmakta ve bu ihtiyacımızı yeni kampanya ile giderebilmekteyiz.

GTA Online, oyuna girecek oyuncular için double RP ve GTA$ şansı vermekte. Oyuncular yaptıkları görevler ile daha fazla kazanım elde edecek. Double RP ve GTA$ kazanmak için oyuncuların kendilerine önerilen listeleri oynaması şartı var.

Her oyun platformu için ayrı bir liste önerecek olan Rockstar, seçtiği listeleri oynayan oyuncular için double kazanma şansı vererek oyuna yeni bir soluk getirmekte. Bu kampanya ile mevcut oyunculara daha eğlenceli ve kazançlı bir oyun sunmayı hedefleyen Rockstar, aynı zamanda oyuna verdiği desteğin ve önemin azalmadığını göstermektedir.

Bu listelere ulaşmak için GTA Online‘a bağlandığınız ana ekranı kullanabilirsiniz. PS 4 kullanıcıları ise direkt olarak istediği listeyi tercih edebilmektedir.

GTA Online

Bir önceki yazımız olan Sniper: Ghost Warrior 3 Geliyor ! başlıklı makalemizde ghost warrior 3, ghost warrior 3 çıkış tarihi ve ghost warrior 3 ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Sniper: Ghost Warrior 3 Geliyor !

Popüler keskin nişancı serisinin ilk oyunu Sniper: Ghost Warrior, çıkış yaptığı 2010 yılında eleştirmenlerden ortalama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*