Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / GTA V Yeni Ekran Görüntüleri ve Trailer

GTA V Yeni Ekran Görüntüleri ve Trailer

Her türden oyun severi bir araya getiren ve oyun dünyası tarafından senelerdir, aylardır geri sayımı yapılarak beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni çıkacak oyunu olan GTA V için nihayet sona geldik. Alışveriş marketlerindeki rafları süslemesine tamı tamına sadece iki hafta gibi bir süre kaldı. GTA tutkunlarının her geçen gün artan heyecanına karşılık olarak Rockstar Games yeni bir haber yayınladı. Bu haberin içinde ilk defa göreceğimiz birbirimizden güzel ekran görüntüleri yer alıyor. Uzun soluklu bir maceraya olan GTA 5 oyunundan şimdiden çok keyif alacağız gibi görünüyor. Biz oyun severlerin heyecanını daha da artıran GTA 5 ‘in yeni ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot GTA V - Ekran Görüntüsü - Screenshot - Trailer

Bir önceki yazımız olan Microsof "Xbox One" İsminin Sebebini Açıkladı Resimli başlıklı makalemizde all in one, Bir ve Bu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online …

Bir yorum

  1. Şafak Tamir

    GTA V’te kaç ana karakter vardır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*