Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / The Sims 4 Nasıl Olacak?

The Sims 4 Nasıl Olacak?

Eğer The Sims 4 haberlerini az çok takip ettiyseniz, oyundan havuzların ve küçük çocukların çıkarıldığını öğrenmişsinizdir. Tahmin edeceğiniz üzere bu olay Sims hayranlarını biraz üzmüş durumda. Serinin ilk oyunundan itibaren oyunun içinde olan bu iki öğe kendisini yaşam simülasyonu olarak tanıtan bir oyun için kenara atılamayacak kadar büyük bir kayıp aslında. Ama asıl bomba, The Sims’ten beri oyunun parçası olan ve her seferinde geliştirilen havuz sefasının çıkarılmış olması.

Temmuz ayı süresince bu konuda EA’den ara ara açıklamalar geldi. Öncelikle blog sayfasında yer alan mesajlarda eksikliği büyük bir şey değilmiş gibi gösterilmeye çalışıldı.

Daha sonra EA, şansını oyunun diğer özelliklerini öne sürerek kullandı. Yeni duygusal Sim’lerimizin nasıl da çocukları aratmayacağını, Create A Sim (Kendi Sim’ini Yarat) ile istediğimizi yaratabileceğimizi anlattılar. Havuz yerine daha detaylı inşa seçenekleri ile gönlümüzü almaya çalıştılar.

Tabii ki oyunun güzel yanları da yok değil. Zengin 3D grafikler, yeni mahalleler, detaylı inşaat ve dekorasyon çeşitleri… Hepsi kısa bir süre sonra çıkacak olan The Sims 4 oyunu ile bizleri bekliyor ! The Sims 4 oyunu için Avrupa çıkış tarihi 2 Eylül 2014 olarak belirlenmiş.

The Sims 4 oyununun içinden alınmış birkaç ekran görüntüsüyle The Sims 4 ile ilgili ilk yazımıza son veriyoruz. Oyundan gelecek yeni haberler için bizi takip edin.The Sims 4 Karakterleri The Sims 4 Vücut Geliştirme The Sims 4 Evler The Sims 4 Evleri ve Binaları

 

Bir önceki yazımız olan League of Legends Türkiye Büyük Finali 2014 başlıklı makalemizde league of legends türkiye büyük finali, league of legends yaz mevsimi finali ve lol dark passage hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*