Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Oyun Hileleri / Age Of Empires 3 Tüm Kartları Açma Yöntemi

Age Of Empires 3 Tüm Kartları Açma Yöntemi

Age of III de “Choose New Card” bölümündeki kartları açmanın zorluğunu oynayanlar iyi bilir. Şimdi bunu açmanın kısayolu sizlerle paylaşacağım. Öncelikle bu işlemi yaparken oyununuz kapalı olmalıdır. Tüm Kartları Açma Yöntemi Örneğin Osmanlı Devletinin tüm kartlarını açmak istiyorsak; “Belgelerim\My Games\Age of Empires 3\Savegame” klasörünün içindeki “sp_Istanbul_homecity” dosyasını not defteri ile açın.

<level>100</level> <skillpoints>999</skillpoints>

Yukarıdaki gibi düzenleyin, kaydedin ve kapatın. Oyunu yeniden açtığınızda “Choose New Card” bölümünde bulunan tüm kartları açabilirsiniz. Zaman harcayarak seviye arttırmanıza da gerek kalmaz. Hepsinin seviyesi 100 dür. Diğer ülkeler için de benzer şekilde dosyaları not defteriyle değiştirip kaydetmemiz yeterli. İspanya için; sp_Seville_homecity dosyası değiştirilecek. Hollanda için; sp_Amsterdam_homecity dosyası değiştirilecek. Portekiz için; sp_Lisbon_homecity dosyası değiştirilecek. Sizin de farkettiğiniz gibi her ülkenin başkenti adını almış dosyaları değiştirerek her ülkedeki kartları açmak mümkün.

Not: Bu yöntem oyunun War Chiesf ve Dynasty Series paketleri için de geçerlidir.

Age of Empires 3 Hileleri İçin Tıkla

25 Kart Sınırlamasını Kaldırma Yöntemi: Bildiğiniz gibi oyun bize sadece 25 tane karta sahip olma sınırı tanıyor. Birazdan anlatacağımız yöntemle bunu 40’a çıkartmak çok kolay… Kendinize skirmish den bir oyun açın. Açtığınız oyunda kendinize 20 karttan oluşan 2 deste oluşturun. Belgelerim/My Games/Age of Empires 3/Savegame e girerek orada sp_Istanbul_homecity dosyasını bulun ve bunu not defteriyle açın. Açtığınız zaman oluşturduğunuz 2 desteyi göreceksiniz ve bu 2 destelerin altında destede bulunan kartlar yer alıyor. 2 desteden birinin kartlarını seçin öbür destenin kartlarıyla birleştirin. Dosyayı kaydedin, kapatın. Hepsi bu kadar.

Not: Eğer 40 tan fazla ayarlarsanız oyun buna izin vermiyor ve diğer kartlar gözükmüyor.

Oyundan Birkaç Ekran Görüntüsü

Age of Empires 3 Ekran Görüntüsü Age of Empires 3 Ekran GörüntüsüAge of Empires 3 Ekran Görüntüsü Age of Empires 3 Ekran Görüntüsü

İlginizi Çekebilir

American Truck Simulator Hileleri ve İpuçları

Merhaba, bu yazımızda American Truck Simulator oynarken işinize yarayabilecek hileleri ve ipuçlarını paylaşacağız. ATS alıştığımız …

2 Yorumlar

  1. Emir

    hacı sağol işin gücün rast gitsin

  2. alikemal

    saol,sonunda şu oyunu adam gibi oynayacagım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*