Cuma , Mart 22 2019
Ana Sayfa / Oyun Hileleri / Far Cry 4 Hileleri – Para, XP, Karma

Far Cry 4 Hileleri – Para, XP, Karma

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda serinin dördüncü oyunu olan Far Cry 4 hilesinden bahsedeceğiz. Şimdi öncelikle söylemeliyim ki bu oyunda Age of Empires, Sims v.b. oyunlarda yer alan ve kodu yazdığımız gibi bize para veren bir para hilesi yok. Bu tarz kodların yer almaması işimizi biraz zorlaştıracak olsa da Far Cry 4’de hızlıca para, XP ve karma kasabileceğimiz bazı yollar var. Bende bu yazıda bu yöntemlerden birini konu alacağım. Konunun ilgi çekmesi halinde diğer yöntemleri de ekleyerek yazıyı güncel tutmayı planlıyorum.

Far Cry 4 Karma ve Para Kasma Yöntemi

Bu yöntemde ihtiyacımız olacak ekipmanlar: Ok (Recurve Bow), Yem (Bait). Bu yöntem için öncelikle ‘Kyra Tea Factory’ adı verilen yerin güneybatısında yer alan Clouded Leopard bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bölge oyunun en başında da açık olduğu için oyuna yeni başlayan arkadaşlar da bu yöntemi sorunsuz kullanabilir. Ulaştığınız yerdeki tepeye çıkın ve tepeden yemi leoparları çekmesi için atın. Gelen leoparı güvenli bir şekilde okunuzla öldürün. Aslında ok harici bir silah da kullanabilirsiniz ancak ok kullanmanız halinde öldürdüğünüz 1 leopardan 2 kat deri elde edeceksiniz. Yani kazancınız da iki kat daha fazla olacak. Bu yüzden ben ok kullanmanızı öneririm. Çantanızdaki tüm yemler bitene kadar bu işleme devam edin ve bittiğinde aşağı inerek derilerini yüzün. Yüzdüğünüz bu derilerin her birini 16,000 Rupee‘den satabileceksiniz. Bu yöntemi kullanarak ben sadece 10 dakikada 500,000 Rupee kazandım 🙂 Tabi sadece Rupee kazanmıyorsunuz, aynı zamanda Karma puanınız da hızla artış gösteriyor.

İpucu: Eğer daha büyük bir yem çantasına sahip olursanız yani çantanızı upgrade ederseniz, bu yöntem ile daha hızlı para kazanabilirsiniz.

Belirli aralıklarla yazıyı güncellemeye çalışacağım, takipte kalın 🙂 Yorumlarınızı bekliyorum.

Far Cry 4 Hileleri

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Hileleri başlıklı makalemizde sims 4 hilesi nasıl kullanılır, sims 4 para hilesi ve sims 4 para şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

American Truck Simulator Hileleri ve İpuçları

Merhaba, bu yazımızda American Truck Simulator oynarken işinize yarayabilecek hileleri ve ipuçlarını paylaşacağız. ATS alıştığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*