Cuma , Mart 22 2019
Ana Sayfa / Oyun Hileleri / Metin2 Pvp Son Sürüm Efsun Botu

Metin2 Pvp Son Sürüm Efsun Botu

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere uzun süredir beklenen Metin2 2014 Efsun Botu hilesini paylaşacağız. Uzun uğraşlar sonucu bulduğumuz bu hile pek çok özelliğe sahip. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu Efsun Botu kesinlik virus veya trojan içermez. İsterseniz hilemizin kurulumunu anlatmaya geçmeden önce Efsun Botunun ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anlatalım. Efsun Botu 2007 yılında ortaya çıkmaya başlayan bir hile türüdür. Bu hile genellikle hızlı Efsun Basmaya yarar. Bu hile ile zamandan kazandığınız gibi çaba sarfetmenizide en az seviyeye indirgemiş olursunuz. Efsun Hilesinin kullanımı oldukça basittir. Hileyi kullanmak için genelde önce silah envanterin en üst bölümüne yerleştirilir. Daha sonra ise silah basmak istediğiniz efsun nesnelerini silahın kenarlarına dizersiniz. En son olarak da Efsun Botundan getirmek istediğiniz efsunları seçersiniz ve Efsun basmaya başlarsınız. Hepsi bu kadar. Şimdi hilenin anlatımının sonuna geldik. İsterseniz şimdide hilemizin kurulumuna geçelim.

Metin2 Pvp Son Sürüm Efsun Botu Kurulumu

  • İlk olarak konunun devamında yer alan linki kullanarak hileyi indiriyoruz. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • M2i.exe’yi açıp oyunumuza giriş yapıyoruz.
  • Oynadığımız pvp serverin ismini m2i.exe injectorüne yazıyoruz.
  • Daha sonra ise alttaki butona tıklayarak botun enjekte edilmesini sağlıyoruz.
  • Python loader’de otomodule.py adlı dosyayı seçip entekte ediyoruz.
  • Her şey bu kadar artık rahatlıkla Efsunlarınızı atabilirsiniz.
  • Keyifli oyunlar, yorumlarınızı bekliyoruz.

Metin2 PvP Efsun Botu Son Sürüm İndir

Ücretsiz İndir
Metin2 Pvp Son Sürüm Efsun Botu İndir

Bir önceki yazımız olan Metin2 TR m2k-Mod Son Sürüm Multihack başlıklı makalemizde güncel multihack indir, metin 2 mob hack ve metin2 çekme hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

American Truck Simulator Hileleri ve İpuçları

Merhaba, bu yazımızda American Truck Simulator oynarken işinize yarayabilecek hileleri ve ipuçlarını paylaşacağız. ATS alıştığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*