Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Oyun İncelemeleri / Borderlands: The Pre-Sequel Ön İncelemesi

Borderlands: The Pre-Sequel Ön İncelemesi

Ekim ayının konuşulacak oyunlarından biri olması kesinleşen yeni Borderlands, bir Borderlands 3 olarak değil de onun yerine Borderlands ile Borderlands 2 arasındaki bir zaman dilimini konu ediyor ve oyun Ay’da geçiyor. Athena, Claptrap, Nisha ve Wilhelm adındaki dört ana karakterden birini seçeceğimiz oyunda Handsome Jack’i ise patronumuz konumunda yer alıyor.

Gamescom’daki tanıtımda ilk defa ClapTrap’in nasıl bir oynanışa sahip olacağını görme fırsatı bulduk ve gördüklerimiz bizi bir hayli memnun etti. Claptrap, ufak ve güçsüz gözüken bir robot olsa da bayağı iyi bir ateş etme gücüne sahip. Claptrap, “vaulthunter.exe” adında kendi içinde bir uygulama bulunduruyor ve bu uygulamayı çalıştırıp kendine ve zaman zaman da dostlarına, çevredeki düşmanların yapısına göre özellikler aşılayabiliyor. Kendisi ise özel yetenek olarak  bir disko topuna sahip. Bu top ile etrafa lazerler saçma, bir korsan şapkası takıp devasa silahlarla bir süreliğine saldırma gibi güçler bulunduruyor. Diğer karakterlerde olduğu gibi, Claptrap de üç farklı yetenek ağacından güçlerini topluyor.

Önceki iki oyunun arasında bir zaman diliminde geçmesi nedeniyle oyunda bolca tanıdık yüz, tanıdık yüzlerin akrabaları ve birçok gönderme bulacağımızı da Gamescom’da yayımlanan kısa fragman ile anladık. Borderlands: The Pre-Sequel çok iyi bir oyun olacak gibi duruyor; her ne kadar önceki Borderlands oyunlarına fazlasıyla benzese de yine de alıp oynayacağımız aşikar. Bakalım bu oyunu Ekim’deki oyun bombardımanının neresine sıkıştıracağız.

Borderlands: The Pre-Sequel çıkış tarihi: 17 Ekim 2014

Borderlands Pre Sequel İncelemesi Borderlands Pre Sequel Ön İncelemesi Borderlands Pre Sequel Nasıl Olacak

Bir önceki yazımız olan Diablo 3 - Ultimate Evil Edition İncelemesi başlıklı makalemizde diablo 3 ultimate evil edition incelemesi, diablo 3 ultimate evil edition ps4 ve diablo III ultimate evil edition incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Diablo 3 – Ultimate Evil Edition İncelemesi

Diablo III, çıktığında tüm dünyada büyük bir yankı uyandıran, ülkemizde de insanları kuyruklarda bekleten, oyun tarihinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*