Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Oyun İncelemeleri / Cabela’s Big Game Hunter: Pro Hunts İncelemesi

Cabela’s Big Game Hunter: Pro Hunts İncelemesi

Nişancı oyunları arasında seyrek de olsa geliştirilen avcılık türündeki yapımlar, boş vakitlerinde orijinal bir eğlence arayan ve bu alana ilgi duyan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Activision, uzun süredir hazırlamakta olduğu farklı bir avcılık oyununu da dün itibarı ile takipçilerine duyurdu.

Cabela’s Big Game Hunter: Pro Hunts ismini taşıyacak yapımın, daha önceki benzerlerinden farklı olarak kişiye çok daha geniş bir avlanma alanı ve hayvan yelpazesi sunacağı düşünülmekte. Cabela’s Big Game Hunter: Pro Hunts’ın yalnızca PC üzerinden sunulmak yerine Playstation 3, XBox 360 ve Nintendo Wii U konsollarına sahip kişiler tarafından da kullanılabilecek olması, yapımın ne denli özenli hazırlandığını ve mevcut geniş kullanıcı kitlesinin büyük çoğunluğuna ulaşmayı baz alındığını kanıtlamakta.

Activision yarattığı gerçekçi grafik ile oyunu güzel bir şekilde sunmayı başarmış ve bu oyunda kendinizi gerçek bir avcı gibi hissetmemizi sağlamış. Ayrıca oyunu Steam üzerinden de oynayabilmek mümkün.

Sizleri videolar ile baş başa bırakıyorum 🙂

Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts

 

Bir önceki yazımız olan Hearthstone: Curse of Naxxramas İncelemesi başlıklı makalemizde curse of naxxramas, hearthstone curse of naxxramas ve hearthstone curse of naxxramas inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Diablo 3 – Ultimate Evil Edition İncelemesi

Diablo III, çıktığında tüm dünyada büyük bir yankı uyandıran, ülkemizde de insanları kuyruklarda bekleten, oyun tarihinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*