Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Oyun İncelemeleri / II. Dünya Savaşı Oyunu: War Thunder

II. Dünya Savaşı Oyunu: War Thunder

Bugün sizler için ufak bir ön inceleme yapacağız. Ön inceleme için tercih ettiğimiz oyun; War Thunder adlı oldukça farklı ve kaliteli bir MMO oyunu oldu. Bu oyunda, sizler için hazırlanmış oldukça özel bir II. Dünya Savaşı atmosferi bulunuyor. Her aşaması ve her noktası özel olarak düşünülmüş olan bu atmosfer, tarih okurken aklınızda kalan o II. Dünya Savaşı ortamını aynen sizlere iletiyor.

Birebir Savaşma Deneyimi

War Thunder adlı oyunun en önemli özelliği bilgisayara karşı değil, doğrudan canlı / gerçek oyunculara karşı oynuyor olmanızdır. Direkt olarak karşınızda yer almakta olan binlerce canlı oyuncu ile savaşır, aynı takımda yer alır ve II. Dünya Savaşı’nı daha heyecanlı bir şekilde yaşama şansı elde edersiniz. Aynı durum kullanılan silahlar ve diğer savaş unsurları içinde geçerlidir. Hepsi mükemmel bir grafik alt yapısına sahiptir. Bu sayede sıradan oyun görüntülerinin aksine daha gerçeğe yakın savaş unsurlarını kullanarak savaşma şansını elde etmiş olursunuz. Bunu yaparken de oyuna diğer oyunlarda ki gibi ek ücret vermek durumunda kalmazsınız.

Eğer sizlerin de II. Dünya Savaşı ortamını çok daha gerçekçi ve heyecan verici bir şekilde yaşama isteği var ise, War Thunder adlı oyunu ücretsiz olarak dilediğiniz an indirerek bu dünyaya ilk adımınızı atabilir, bir süre sonra II. Dünya Savaşı kahramanlarından biri olmak adına çalışabilirsiniz.

War Thunder Genel Özellikleri

  • Pek çok kamera açısı seçeneği ve gerçekçi oynanış dinamikleri.
  • Oyunu ilk defa oynayacaklar için temel eğitimler.
  • Çok sayıda görev, etkinlik ve harita.
  • Pek çok model araçlar; tanklar, gemiler ve uçaklar.
  • Oldukça kaliteli hazırlanmış grafik ve ses efektleri.

Bir önceki yazımız olan GRID: Autosport İncelemesi başlıklı makalemizde 2014 formula oyunu, 2014 ralli oyunu ve 2014 sokak yarışı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Assassin’s Creed: Rogue Ön İncelemesi

Assassin’s Creed serisinin bir diğer oyunu olarak ortaya çıktı Rogue. Milyonlarca PS3 ve Xbox360 sahibinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*