Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Oyun İncelemeleri / Unreal Tournament 4 Ön İncelemesi

Unreal Tournament 4 Ön İncelemesi

Son Unreal Tournament oyunu bundan yedi sene önce çıkınca, yeni oyuna dair beklentiler de büyük oluyor doğal olarak. Ama oyunun yapımcısı olan Epic Games, oyuna dair neredeyse hiç bir bilgi paylaşmıyor bizimle. Oyunun çıkış tarihini bile net olarak açıklamış olmasalar da 2015 yılında çıkacağını tahmin ediyoruz. Unreal Tournament aylar sonra çıkış yapacakken neden hala oyunla ilgili bilgileri paylaşmış değiller? Unreal Tournament için oldukça önemli bir soru bu, çünkü Mayıs ayında ilk adını andıkları anda oyunun yapım aşamasında topluluğun öneminin çok büyük olduğunu vurgulayıp durdular.

Ama Ağustos ayına kadar elimize ulaşan en ilişkili haber, oyunun konsept tasarımlarından bir kısmının yayınlanması oldu. Unreal Tournament’ın resmi blogunda yayınlanan bu konsept tasarımları oyunun eski tarzına geri dönüşünü simgeliyor gibi. Unreal’ın kahverengiye çalan tonları ortadan kalkmış, yerine tekrar 90’ların bilimkurgu temasında renkli kıyafetler gelmiş gibi. Ama tabii ki bunu beğenmeyen oyuncular da yok değil. Ne de olsa herkesi memnun etmek mümkün değil.Unreal Tournament 4

Bir önceki yazımız olan Fortnite Detaylı Ön İnceleme başlıklı makalemizde fortnite, fortnite çıkış tarihi ve fortnite incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Assassin’s Creed: Rogue Ön İncelemesi

Assassin’s Creed serisinin bir diğer oyunu olarak ortaya çıktı Rogue. Milyonlarca PS3 ve Xbox360 sahibinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*