Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Oyun Saveleri / Assassin’s Creed Syndicate Save Game

Assassin’s Creed Syndicate Save Game

Assassin’s Creed Syndicate Oyunu Hakkında

Geliştirilmesi Ubisoft Quebec tarafından, yayımlanması ise Ubisoft tarafından yapılan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunu olan Assassin’s Creed Syndicate 23 Ekim 2015’te piyasaya sürülmüştür. Serinin bu oyununda diğerlerinden farklı olarak iki farklı karakteri(Jacob Frye ve Evie Frye kardeşleri) eş zamanlı olarak kontrol edebilmek mümkün.

Yazımızın devamında Assassin’s Creed Syndicate oyunundan alınmış biri %45 save game diğeri %100 save game olmak üzere iki farklı save game dosyasınızı paylaşacağız. Konunun devamında bulunan linkten save dosyalarını indirdiğinizde iki save game dosyasını da bulabileceksiniz. %100 savede tüm townlardaki görevler tamamlanmış olup tüm skilller açııktır. Assassin’s Creed Syndicate save dosyasını aktif hale getirmek için yapmanız gerekenler de aşağıdadır.

Assassin’s Creed Syndicate Save Game Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • İndirdiğiniz ‘rar’ biçimli arşiv dosyasını masaüstüne veya dilediğiniz bir yere çıkarın.
  • Hangi save dosyasını kullanmak istiyorsanız o dosyayı  C/Users/Kullanıcı Adınız/appdata/roaming/uplay içine kopyalayın.
  • Oyununuz hazır ! Keyifli oyunlar.

Ücretsiz İndir
Assassin’s Creed Syndicate Save Game İndir

 

Bir önceki yazımız olan Sniper Elite 3 %100 Save Dosyası başlıklı makalemizde sniper elite 3 0 save, sniper elite 3 africa save game ve sniper elite 3 afrika save hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Metal Gear Rising Revengeance Bitmiş Save Dosyası

Öncekilere hiç benzemeyen bir aksiyon deneyimi yaşatan Metal Gear serisinin yeni oyunu Revengeance, Kojima Productions …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*