Çarşamba , Nisan 24 2019
Ana Sayfa / Oyun Saveleri / Metal Gear Rising Revengeance Bitmiş Save Dosyası

Metal Gear Rising Revengeance Bitmiş Save Dosyası

Öncekilere hiç benzemeyen bir aksiyon deneyimi yaşatan Metal Gear serisinin yeni oyunu Revengeance, Kojima Productions tarafından yepyeni bir oyun tasarımıyla karşımıza çıktı. Sayborg teknolojisinin iyice yaygınlaştığı dönemde geçen yeni oyunun ana karakteri yarı insan, yarı makine,  Ninja Raiden. İntikam alabilmek için karşısına çıkan zorlukları Katana kılıcıyla doğrayacak olan Raiden bizlere muhteşem bir aksiyon oyunu oynama fırsatı sunuyor. Aksiyon oyunu düşkünü herkesin oynamasını tavsiye ettiğim bu oyun bazı zor bölümler de içeriyor. Eğer oyunu bitirmekle vakit kaybetmek istemezseniz veya takıldığınız bir bölüm varsa konunun devamında yer alan Metal Gear Rising: Revengeance %100 bitirilmiş save dosyasını indirebilirsiniz. Save dosyası nerede diye merak ediyorsanız kurulum detaylarını inceleyebilirsiniz.Oyunla veya save game ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Metal Gear Rising Revengeance %100 Bitmiş Save Kurulumu

  • Aşağıdaki linkten gerekli dosyayı indiriyoruz. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • Arşivin içinden çıkan Save Game klasörünü ” C:\Users\<Pc İsmi>\Documents ” konumunda yer alan Metal Gear Rising (MGR) klasörüne atıyoruz.
  • Kayıt dosyasında tüm görevler, hedefler tamamlanmıştır. Eksik hiçbir şey yoktur. Umarım işinize yarar, keyifli oyunlar.

Ücretsiz İndir

Metal Gear Rising Revengeance Bitmiş Save İndir

Metal Gear Rising Revengeance Bitmis Save İndir Metal Gear Rising Revengeance Bitmis Save Dosyası

Bir önceki yazımız olan GTA Vice City Bitmiş Save başlıklı makalemizde GTA Vice City 0 save, gta vice city ilerletilmiş save ve gta vice city save hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Watch Dogs %100 Bitmiş Save

Tüm oyuncuların merakla beklediği Watch Dogs sonunda çıktı. Watch Dogs’un çıkışının hemen ardından oyunu oynayanlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*