Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Oyun İncelemeleri / Total War Rome 2 Videolu Tam Çözüm ve İnceleme

Total War Rome 2 Videolu Tam Çözüm ve İnceleme

Önceki serilerine göre yenilediği grafik motoru ile düşük donanımlı sistemlerde bile rahatça oynanabilen Total War Rome 2 nin kısa bir incelemesini ve sonrasında da videolu tam çözümünü paylaşacağız sizlerle. Henüz piyasalarıa yeni çıkmış olan Rome II, ilk Rome: Total War oyununa göre daha geniş bir alanda konu alıyor. Oynanış alanının büyük olması sebebiyle ortaya sorunlar da çıkmıyor değil ancak yapımcılar bu konuya da çözüm bulmuş ve ordu yönetimini kolaylaştırmak amacıyla yeni uygulamalar geliştirmiş. Oyundaki yapay zeka da önceki serilerine göre büyük bir gelişme göstermiş. Örneğin siz gelişip müttefiklerinizi biraz geride bırakmaya başladığınız zaman müttefikleriniz sizi kıskanıp size düşman kesilebiliyor. Oyunda Roma’nın geleceği tamamen sizin kararlarınıza bırakılmış. İsterseniz Roma’da diktatörlüğünüzü ilan edebilirsiniz isterseniz de Roma’da cumhuriyet ilan edebilirsiniz.

Total War: ROME II Türkçe Yama İndir Tek Link
Rome II oyununda deniz ve kara savaşları bir araya getirilmiş. Yani savaş alanında her iki bölgeden de destek almak mümkün, deniz ve kara bir bütün olarak işlenmiş. Şehir kuşatma olayı da yeni yöntemler eklenilerek zenginleştirilmiş. Her ayrıntıyı dikkatle işlemiş gözüken oyunda grafik kalitesinden de vazgeçilmemiş.

Oyunda çeşitlilik yaratmak amacıyla fazladan uğraşılmış ve bu amaçla askeri üniteler birbirinden farklı karakterler ve farklı yüz animasyonları içeriyor. Rome II’nin senaryosu ise M.Ö. 149 ile M.Ö. 146 tarihleri arasında, Üçüncü Pön Savaşı sırasında geçiyor.

İlginizi Çekebilir

Assassin’s Creed: Rogue Ön İncelemesi

Assassin’s Creed serisinin bir diğer oyunu olarak ortaya çıktı Rogue. Milyonlarca PS3 ve Xbox360 sahibinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*