Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Oyun Trailer / Call of Duty: Ghosts Yeni Fragmanı

Call of Duty: Ghosts Yeni Fragmanı

Call of Duty: Ghosts’un çıkmasına bir aydan kısa zaman kalmışken senaryo moduna dair aksiyon dolu fragman yayınlandı. Fragmanda, 10 sene sonraki Amerika’nın bilinmeyen bir güç tarafından istila edildiğini ve devletin dağıldığını görüyoruz. Ghosts adındaki bir tim ise bu güce karşı mücadelesini sürdürüyor. Call of Duty’nin bu yeni oyunu ise Ghosts timinin bu mücadelesini konu alıyor. Oyundaki karakterimiz de bir Ghost timi üyesi. Ayrıca NASA ile Rus Uzay İstasyonu görevlileri de savaş halinde.

Call of Duty Ghosts’ta yeni grafik motoru kullanmak yerine yapımcılar mevcut olan grafik motorunun geliştirilmiş versiyonunu kullanmayı tercih etmiş. Geliştirilmiş bu yeni motor ile dairesel nesneler artık köşeli olmayacak ve oyunda bulunan dinamik haritalar sayesinde çevre zarar görebilecek. Sözü daha fazla uzatmadan sizi Call of Duty: Ghosts fragmanıyla başbaşa bırakalım. Oyunun çıkış tarihi 5 Kasım olarak açıklanmış.

Call of Duty Ghosts Call of Duty Ghosts

Bir önceki yazımız olan The Evil Within Oynanış Videosu - Trailer başlıklı makalemizde evil within, evil within çıkış tarihi ve evil within gameplay hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Battlefield 4 Kişiselleştirme Videosu

Beta sürümünün çıkmasına çok kısa bir süre kalan Battlefield 4’ten kişiselleştirme hakkında bilgi veren yeni …

Bir yorum

  1. HWA Gaming

    Call of Duty: Ghosts’un Onslaught adını taşıyan ilk indirilebilir içeriğinin çıkış tarihi belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*