Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Pes Yamaları / Pes 2016 SuperFX Grafik Yaması

Pes 2016 SuperFX Grafik Yaması

Pes 2016’nın PC ve PS4 versiyonları arasında hem grafiksel açıdan hem de oynanış açısından büyük farklar bulunmakta. PS4 ve Xbox One oyun konsollarında kullanılan yeni nesil grafik motoru, PC platformlarında kullanılmıyor.

Aynı durum ile geçen senede karşılaşmıştık. PC grafikleri ile PS4 grafikleri arasında dağlar kadar fark vardı. Çeşitli grafik yamalarıyla bu farkı kapatmaya çalışmıştık.

Şimdi sizlere Pes 2016 PC versiyonunda PS4 grafikleri kalitesine yakın bir kalitede oynama fırsatı sunuyorum. Pes 2016 SuperFX grafik yaması sayesinde oyun grafiklerinin inanılmaz bir şekilde değiştiğine şahit olacaksınız.

Yamanın tek sorunu bazı bilgisayarda kasma sorunu yapmasıdır. Eğer sağlam bir bilgisayarınız yoksa bu yama oyununuza aşırı bir şekilde kasabilir. Yamanın boyutunun oldukça küçük olması sebebiyle indirirken, kurarken veya kaldırırken herhangi bir zahmete girmeyeceksiniz. Yani yamayı denemekle hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Aşağıdaki görsellere bakarak yamanın yeteneklerini gözlemleyebilirsiniz.

Pes 2016 PS4 Grafik Yaması Pes 2016 SuperFX Grafik Yaması

Pes 2016 SuperFX Grafik Yaması Kurulumu

Yamanın kurulum işlemi için yapmanız gereken tek şey .rar’dan çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine atmaktır. Artık oyunun keyfini PS4 grafikleri ile çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

Pes 2016 SuperFX Grafik Yaması İndir

 

Bir önceki yazımız olan Pes 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması başlıklı makalemizde Indir, pes 2016 ve spor toto süper lig hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Pes 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması

Pes 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması

Pes serilerinin en büyük sorunlarından biri olan lisans sorunu Pes 2016 oyununda da devam etmekte. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*