Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Sistem Gereksinimleri / Dead Rising 3 İçin Gerekli Sistem Gereksinimleri

Dead Rising 3 İçin Gerekli Sistem Gereksinimleri

Xbox One, diğer oyun konsollarına göre çok daha yeni nesil bir deneyim sunmak için hazırlıklarına devam ediyor. Dead Rising 3 ise, bu konsol için hazırlanmış önemli çıkış oyunlarından biri olmuş idi. Hızlı bir şekilde sevilmesi ve tercih edilmesi, oyunun Eylül ayı ile birlikte bilgisayar (PC) kullanıcılarına da sunulması kararını şirkete aldırdı. Grafik, oynanış ve diğer pek çok alanda oldukça takdir toplayan Dead Rising 3 heyecanını artık PC kullanıcıları da yaşayacak. Peki, bu heyecanı yaşamak için nasıl bir bilgisayarımız olmalı? Ne kadar güçlü bir bilgisayar donanımına ihtiyacınız var? Bu soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri (En Az/Minimum)

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (veya Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 570 / AMD Radeon 7870
  • Hard Disk: 30 GB

Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşlemci: Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz veya eşit bir AMD işlemcisi
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon 7970 2GB

Eğer yukarıda yer alan minimum özelliklere sahip bir bilgisayara sahip iseniz, Dead Rising 3 oyununu sunulan en düşük yani “Low” özellikleri ile oynayabilirsiniz. Fakat oyunu tüm özelliklerini ve grafiklerini en üst düzeyde tutarak oynamak istiyorsanız en azından önerilen ya da daha üst düzey bir bilgisayar sistemine sahip olmanız gerekecek. Fakat LOW seçeneğinde de gene Dead Rising 3’ün fazlası ile tadını çıkarabileceğinizi söyleyebiliriz.

Dead Rising 3

Bir önceki yazımız olan Watch Dogs Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde watch dogs, watch dogs bilgisayarım kaldırır mı ve watch dogs grafikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*