Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Site Tanıtımları / MMO Oyunlar Hakkında Herşey Turkmmo.com`da

MMO Oyunlar Hakkında Herşey Turkmmo.com`da

Ülkemizde mmo oyunlara olan ilgi çok eskilere dayanmıyor. Geçmiş yıllarda birkaç mmo oyun az oyuncu tarafından oynanıyor olsa da özellikle son 4-5 yılda mmo oyunlara karşı ilgi patlama yapmış durumda. En büyük mmo sitelerinin ilk sıralarında yer alan turkmmo.com ise yenilenen yüzü ile artık mmo dünyası ile ilgili daha geniş kapsamlı bilgiler sunuyor.

Eskiden metin2 hileleri ve pvp serverlar gibi konularda ön plana çıkmış olsa da artık sadece forum olarak değil portal olarak da yayın hayatına devam ediyor. Portal da yeni çıkak oyunlara ait bilgiler yer alırken aynı zaman da yayın hayatına devam eden oyunlarla ilgili detaylı bilgiler de yer almaktadır. TurkMMO

Turkmmo.com ana sayfasında ziyaretçiler oyunların puanlamalarına göre sıralamasını görebiliyorken aynı zamanda üye olan ziyaretçilerde oyunlar için değerlendirmeler yapabilmektedir. Editör kadrosunun hazırladığı mmorpg haberleri ve makaleler de yine yeni turkmmo ana sayfasından erişebileceğiniz bilgiler olarak göze çarpmaktadır.

Turkmmo forum kısmında ise eskiden olduğu gibi yine en güncel metin2 hileleri , pvp server tanıtımları, League of legends hakkında tartışmalar devam etmektedir. Turkmmo metin2 hileleri bölümü eskisinden daha aktif olarak ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam etmektedir.

Turkmmo portala gelen yeni özellikler kullanıcıların da siteye inceleme, makale gibi içerikler gönderebilme imkanına erişmesini sağlıyor. Oyuncuların en çok sevdiği oyunları takip et butonuna tıklayarak takip edebilmeleri sayesinde ilgili oyunlara ait her türlü gelişme anında oyuncuların kontrol panelinde oluyor.

Mmo oyunlar ile ilgili her türlü gelişmeye ulaşabileceğiniz turkmmo.com sitesini takip ederek, sitede ki yarışmalara da katılabilirsiniz. Yarışmalarda sürekli oyuncuların ilgisini çekecek hediyeler dağıtılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İnternet Dünyasının En Güzel Futbol Oyunları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir

Kayseri Satılık 2+1 ve 3+1 Evler

Türkiye’nin en gelişmiş büyükşehirlerinden biri olarak karşımıza çıkan Kayseri ili ülkemizdeki en hızlı ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*