Cumartesi , Mart 23 2019
Ana Sayfa / Teknoloji Haberleri / Playstation Now Geliyor !

Playstation Now Geliyor !

Gelişen bilgisayar teknolojisi neredeyse her şeyi bulut sistemine entegre etmeye başladı. Bu modaya Playstation’da uymuş ve hayranlarına Playstation Now hizmetini açıklamıştı. Bu haberden sonra hayranların meraklı bekleyişinin yanı sıra akıllara bu hizmetin fiyatı geldi. Acaba Playstation Now’un ücretlendirmesi nasıl olacak ?

Playstation Now Nedir ? 

Yukarıda söylediğimiz gibi bulut oyun oynama sistemi olarak karşımıza çıkacak olan hizmette oyun konsoluna sahip olmadan Playstation oynayabileceksiniz. Her şeyin sanal olarak hazır bulunduğu hizmette en güzel haber olarak belki de eski konsollar için çıkmış oyunlarında oynanabilmesi başta gelmektedir. Bünyesinde uygun teknolojiyi barındıran televizyonlarda ve dvd playerlarda da oyun oynayabileceksiniz. Bizim ülkemizde hızlı internet bağlantısı pek yaygın olmadığı için neredeyse tek dezavantajı bu diyebiliriz. Çünkü sistem, hızlı bir internet bağlantısı gerektirmekte.

Çıkış Tarihi ve Fiyatı Nedir ?

İlk olarak Kuzey Amerikalı PS4 oyuncularının hizmetine sunulacak bu servisin çıkış tarihi 13 Ocak olarak belirlendi. Bünyesinde 100’den fazla PS3 oyunu bulunduran servise yakın zamanda pek çok hayranı bulunan büyük çaplı oyunlarda dahil edilecek.

Sistemi ilk defa kullanacak oyuncular için 7 günlük deneme süresi sunulmakta. Sonrası için ise aylık olarak 19.99 $ üç aylık olarak ise 44.99 $ gibi bir fiyat belirlendi.

Playstation Now

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Asus ZenFone 6 başlıklı makalemizde asus cep telefonu, asus telefonları ve asus zenfone hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Skulls of the Shogun için Büyük Steam İndirimi

Steam Skulls of the Shogun oyununda bugüne özel %50 indirim yaptı. İndirimden önceki fiyatı 14.99 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*