Çarşamba , Nisan 26 2017
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Call Of Juarez: Gunslinger Türkçe Yama

Call Of Juarez: Gunslinger Türkçe Yama

Techland firması tarafından geliştirilip, Ubisoft tarafından dağıtımı yapılan Call of Juarez: Gunslinger bize Silas Greaves ile birlikte Vahşi Batı’ya dönme şansı sunuyor. Gunslinger, Call of Juarez: The Cartel’in beğenilmemesi nedeniyle oyunun Vahşi Batı’da geçtiği düşünülüyor. Greaves hikayenin başında bir bara giriyor ,eski parlak günlerini anlatmaya başlıyor ve bizim bu oyundaki hikayemiz de bu şekilde başlamış oluyor. Karakterimiz Vahşi Batı’da epey tecrübeli ve iyi dövüşen, cesur biri. Bu oyunu Türkçe oynamak daha keyif verici olacaktır diye düşünüyorum. Çevirinin bazı kısımlarından Vikipedi kullanılmıştır. İndirme linki ve oyundan birkaç görüntü aşağıdadır.

Call of Juarez Gunslinger Türkçe Yama İndir Call of Juarez Gunslinger Türkçe Yama İndir Call of Juarez Gunslinger Türkçe Yama İndirCall of Juarez Gunslinger Türkçe Yama İndir

indir, download

Türkçe Yamayı İndir

Bir önceki yazımız olan Far Cry 3 Türkçe Yama başlıklı makalemizde far cry 3 dil sorunu, far cry 3 ingilizce yapma ve far cry 3 rusça sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Middle Earth Shadow of Mordor Türkçe Yama

Middle Earth Shadow of Mordor Oyunu Hakkında Ekim 2014’de çıkış yapan Middle Earth: Shadow of Mordor, …

2 Yorumlar

  1. Çok süper yama olmuş 🙂 Elinize sağlık hocam.

  2. Bugüne kadar beni düşünen,beni anlayan,her zaman yanımda olan,beni koruyan ve sahiplenen tek kişi call of duty’de ki captain price.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*