Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Deadpool Türkçe Yama – %100

Deadpool Türkçe Yama – %100

Deadpool Türkçe Yama İndir

Deadpool, High Moon Studios tarafından geliştirilen TPS aksiyon oyunudur. Oyunun dağıtımını Activision firması üstlenmektedir. Oyunun çıkış tarihi eski nesil oyun konsolları için 25 Haziran 2015’tir. Aynı şekilde PC platformları içinde bu tarihte piyasaya sürülmüştür.

Yeni nesil oyun konsolları olan PS4 ve Xbox One içinse 2 yıl sonra çıkış yapacak. 2015 Kasım ayında çıkması planlanan oyunda, yeni nesil grafikler kullanılacak. Eski nesil konsollara göre inanılmaz farklar olacağının müjdesini verebiliriz.

PC versiyonu için uzun zamandır Türkçe yama çalışması yapılıyordu. Oyuna olan ilginin ve talebin artması üzerine çeviri işlemini gerçekleştiren gruplar, çeviri işlemine hız verdi. Türkçe yamanın bu kadar geç gelmesinin temel sebeplerinden biride yamanın %100 ve kusursuz bir şekilde çalışmasıydı.

Kullanıcıların yaptığı geri bildirimler üzerinden konuşacak olursak yamada herhangi bir sıkıntı yok. Oyundaki tüm kelimeler ve cümleler Türkçe’ye tam olarak çevrilmiş.

Yama iki farklı oyun çeviri sitesinin bir araya gelmesiyle geliştirildi. Türkçe-Çeviri ve HE Software gruplarının ortak çalışması sonucunda Deadpool’u %100 bir şekilde Türkçe oynayabileceksiniz. Yamada otomatik kurulum yazılımı bulunmakta. Tek yapmanız gereken oyunun kurulu olduğu klasörü seçmek.

Deadpool Türkçe Yama İndir

Deadpool Türkçe Yama İndir

Deadpool Türkçe Yama İndir

Ücretsiz İndir

Turbobit.net

Bir önceki yazımız olan Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama başlıklı makalemizde Indir, türkçe yama ve Wolfenstein The Old Blood hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*