Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Kopanito All-Stars Soccer Türkçe Yama

Kopanito All-Stars Soccer Türkçe Yama

Kopanito All-Stars Soccer Oyunu Hakkında

Kopanito All-Stars Soccer, oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip, alışılagelmiş futbol simülasyonlarındaki gibi gerçekçiliğe değil eğlenceyi odak noktası olarak belirlemiş bir futbol oyunudur. Hatta modern futbolda dahi alıştığımız hakemin, ofsaytların ve diğer futbol kurallarının olmadığı ve bu sayede kıran kırana geçen maçlarla rakibe üstünlük sağlamak için oldukça çaba sarfedeceğiniz oldukça keyifli bir oyundur.

Kopanito All-Stars Soccer’da Türk oyuncular için dil sorununu ortadan kaldıracak %100 Türkçe Yamanın kurulum açıklamalarını, oyun içinden ekran görüntülerini ve indirme linkini konumuzun devamında bulabilirsiniz. Türkçe dil yaması oyunun ‘v0.3.2’ sürümüne göre hazırlanmıştır.

Kopanito All-Stars Soccer Türkçe Yama Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • İndirdiğiniz ‘rar’ biçimli arşiv dosyasını masaüstüne veya dilediğiniz bir yere çıkarın. KASSTRYAMA uygulamasına çift tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz.
  • Kurulum sırasında oyunun yüklü olduğu klasörü seçin ve kurulumu tamamlayın. Keyifli oyunlar.

Ücretsiz İndir
Kopanito All-Stars Soccer Türkçe Yama İndir

Kopanito All Stars Soccer Türkçe Yama İndir Kopanito All Stars Soccer Türkçe Yama İndir Kopanito All Stars Soccer Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead: Michonne Episode 1 Türkçe Yama başlıklı makalemizde the walking dead michonne episode 1 türkçe yama, the walking dead michonne türkçe yama ve twd hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*