Çarşamba , Ağustos 23 2017
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Middle Earth Shadow of Mordor Türkçe Yama

Middle Earth Shadow of Mordor Türkçe Yama

Middle Earth Shadow of Mordor Oyunu Hakkında

Ekim 2014’de çıkış yapan Middle Earth: Shadow of Mordor, Orta Dünya’da geçen açık dünya bir RPG oyunudur. Talion adında bir ‘ranger’ı yöneteceğimiz oyunda Mordor’a, ailemizin katili Sauron’a ulaşmak için yolculuk gerçekleştiriyoruz. Oyunun hikayesi The Hobbit ve The Lord of the Rings arasındaki 65 yıllık sürenin bir bölümünü kapsamaktadır.

Middle Earth Shadow of Mordor Türkçe Yama

Middle Earth Shadow of Mordor oyunu için %100 Türkçe yama şu anda geliştirilme aşamasındadır. Türkçe yama hazır olduğunda indirebilmek için sitemizi ara sıra ziyaret edebilir veya mail adresinizle birlikte alt bölüme yorum bırakabilirsiniz. Yama yayınlandığında mailinize bildirim gönderilir.

Middle Earth Shadow of Mordor Türkçe Yama

Bir önceki yazımız olan Kopanito All-Stars Soccer Türkçe Yama başlıklı makalemizde kopanito all stars soccer, kopanito all stars soccer 0 türkçe yama ve kopanito all stars soccer türkçe yama kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kopanito All-Stars Soccer Türkçe Yama

Kopanito All-Stars Soccer Oyunu Hakkında Kopanito All-Stars Soccer, oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip, alışılagelmiş futbol …

2 Yorumlar

  1. Ne zaman tamamlanıcak acaba oyunun yaması

  2. Yama yayınlanırsa bilgilendirilmek isterim.
    “mail adresinizle birlikte alt bölüme yorum bırakabilirsiniz. Yama yayınlandığında mailinize bildirim gönderilir.” ibaresine istinaden bir yorum gönderiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*