Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / No Man’s Sky Türkçe Yama – Türkçe Altyazı

No Man’s Sky Türkçe Yama – Türkçe Altyazı

No Man’s Sky oyunu için merakla beklenen Türkçe Yama sonunda çıktı. Görevleri, diyalogları, nesneleri ve altyazıları Türkçeleştiren bu dil yaması ile oyunu daha bir keyifle oynamak artık mümkün. 6 kişilik bir çeviri ekibinin katkısıyla hazırlanan No Man’s Sky  Türkçe Yamasının kurulum detaylarını, oyun içinden alınan ekran görüntülerini ve türkçe yama indirme linkini konunun devamında bulabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar 🙂

No Man’s Sky Türkçe Yama Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten Türkçe Yama kurulumu için ihtiyacınız olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • İndirdiğiniz arşivin içinde yer alan .pak uzantılı dosyayı oyunun kurulu olduğu bölümdeki “Gamedata/Pcbanks” klasörünün içine yapıştırın. Değiştirilsin mi sorusuna evet diyin. (Dilerseniz bu aşamadan önce sizde yüklü bulunan dosyanın yedeğini alabilirsiniz.)
  • Bu işlemin ardından yama kullanıma hazır, oyuna girebilirsiniz.

No Man’s Sky Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan The Witcher 3 Türkçe Yama - %100 Türkçe Dil Paketi başlıklı makalemizde the witcher 3, the witcher 3 tr yama ve the witcher 3 türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir yorum

  1. N

    1.3 sürümüne uygun mudur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*