Cuma , Mart 22 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Outlast %100 Türkçe Yama İndir

Outlast %100 Türkçe Yama İndir

Outlast oyununa ait %100 Türkçe Yama sizlerle… Oyun menüsünü, oyun içindeki alt yazıları ve tüm metinleri Türkçe’ye çevirmek için doğru konudasınız. Türkçe yamanın aktif olduğu, oyun içinden alınmış görüntülerini ve yama indirme linkini konunun devamında bulabilirsiniz. Yama boyutu 26mb olup yamanın kurulum detayları aşağıdadır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Outlast %100 Türkçe Yama Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • Rar içinden çıkan uygulama kurulum dosyasını (.exe) çalıştırarak kuruluma başlayabilirsiniz.
  • Oyununuz artık Türkçe! Keyifli oyunlar..

Ücretsiz İndir
Outlast %100 Türkçe Yama İndir

Outlast Türkçe Yama Outlast Türkçe Yama Outlast Türkçe Yama

Bir önceki yazımız olan This War Of Mine %100 Türkçe yama başlıklı makalemizde of mine türkçe yama, This war of mine yama ve This war türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Outlast oyununa ait %100 Türkçe Yama sizlerle... Oyun menüsünü, oyun içindeki alt yazıları ve tüm metinleri Türkçe'ye çevirmek için doğru konudasınız. Türkçe yamanın aktif olduğu, oyun içinden alınmış görüntülerini ve yama indirme linkini konunun devamında bulabilirsiniz. Yama boyutu 26mb olup yamanın kurulum detayları aşağıdadır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz. Outlast %100 Türkçe Yama Kurulumu Aşağıda yer alan linkten kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.) Rar içinden çıkan uygulama kurulum dosyasını (.exe) çalıştırarak kuruluma başlayabilirsiniz. Oyununuz artık Türkçe! Keyifli oyunlar.. Outlast %100 Türkçe Yama…

Yama Puanı

0

User Rating: 3.55 ( 20 votes)

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir yorum

  1. enes

    vallaha iyi helal olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*