Salı , Nisan 23 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Sheltered Türkçe Yama

Sheltered Türkçe Yama

Klasik bir hayatta kalma oyunu olan Sheltered, ABD’li Team 17 tarafından geliştirilmiş bir oyun. Kıyamet ve kıyamet sonrasını konu alan oyunda, izlemeniz gereken ufak ipuçlarının yanı sıra, toplamanız gereken birçok araç da size lazım olacaktır. Çünkü, sizin gibi hayatta kalmak isteyen milyonlarca insan sadece birkaç gün hayatta kalmayı başarmış durumda. Bakalım siz ne kadar dayanabilecek ve zombilere karşı savunma yapabileceksiniz.

Sheltered Türkçe yama, oyunun hem 1.3, 1.4 ve 1.6 sürümlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Oyunun hangi versiyonunu kullanıyorsanız ona uygun Türkçe yamayı indirip sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Türkçe yama kurulum talimatları, indirme linki ve oyun içinden ekran görüntüleri konumuzun devamındadır.

Sheltered Türkçe Yama Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten yalnızca 10mb boyutunda olan Sheltered Türkçe Yama kurulumu için ihtiyacınız olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 4-5 saniye bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • İndirdiğiniz arşivi Winrar vb bir program yardımıyla klasöre çıkarın.
  • V1.3 sürümü için karşınıza direkt olarak Setup çıkacak, bunu çalıştırarak Türkçe Yama kurulumuna direk başlayabilirsiniz.
  • V1.4 ve V1.6 sürümlerinde ise klasörde “resources.assets” isimli bir dosya göreceksiniz. Bu dosyayı oyunun kurulu olduğu dizindeki “\Sheltered\Sheltered_Data” içerisine atıp “Tümüne Evet” diyiniz.
  • Oyun sürümünüze uygun yamayı indirip işlem adımlarını takip ettiyseniz oyunu sorunsuz bir şekilde Türkçe oynamaya başlayabilirsiniz.

Sheltered V1.3 Türkçe Yama İndir


Sheltered V1.4 Türkçe Yama İndir


Sheltered V1.6 Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan Professional Farmer 2017 Türkçe Yama başlıklı makalemizde professional farmer 2017, professional farmer 2017 tr yama ve professional farmer 2017 türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*