Perşembe , Mart 21 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Sniper Elite 4 Türkçe Yama

Sniper Elite 4 Türkçe Yama

Serinin dördüncü oyunu olan Sniper Elite 4’ün Türkçe Yama çalışması sonunda tamamlandı. Ana oyunun haricinde ek paketlerin de (DLC) Türkçe çevirisini içeren bu Türkçe Yama oyundaki tüm metinlerin çevirisini kapsıyor. Türkçe yama, Sniper Elite 4 Season Pass ve tüm DLC’lerde test edilmiş olup oyunun Deluxe sürümü ile de sorunsuz çalışıyor. Tüm Sniper Elite 4 hayranlarına oyunu bir de Türkçe yama ile oynamalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sniper Elite 4 Türkçe Yama Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten Sniper Elite 4 Türkçe Yama kurulumu için ihtiyacınız olan Setup’u bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 4-5 saniye bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • Kurulum Setup şeklinde olduğu için bunu çalıştırmanız kurulumu başlatacaktır. Kurulum sırasında oyununuzun kurulu olduğu dizini seçip kurulumu tamamlayabilirsiniz.
  • Kurulum bittikten sonra Sniper Elite 4’ü açıp ayarlara girin ve altyazıları aktif hale getirin.
  • Bu işlemlerin ardından oyunu keyifli Türkçe oyanabilirsiniz.

Sniper Elite 4 Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan Dead Island Türkçe Yama - Game of the Year Edition başlıklı makalemizde dead island, dead island 1 türkçe yama ve dead island game of the year edition türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Sheltered Türkçe Yama

Klasik bir hayatta kalma oyunu olan Sheltered, ABD’li Team 17 tarafından geliştirilmiş bir oyun. Kıyamet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*