Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama

The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama

The Incredible Adventures of Van Helsing oyununda 9. yüzyılın gotik dünyasını canlandıran oyunda artık yaşlanması sebebiyle yardım çağrılarına yanıt veremeyen ve insanlarla ilgilenemeyen Abraham Van Helsing’in oğlunu canlandırıyoruz. Oğul Van Helsing babasına gelen bir yardım çağrısına babasının cevap veremeyeceğini anlaması üzerine düşünerek babasının işini devam ettirme kararı alır. Bunun üzerine çağrının geldiği yer olan Borgovia’ya ulaşmak için yolculuk başlar. Ancak bu yolculuğunda yalnız değildir, babasının Borgovia’dan kurtardığı soylu bir hayalet ona eşlik edecektir. Oynaması eğlenceli olan bu oyunu Türkçe olarak oynamak zevkinize zevk katacaktır diye düşünüyorum. The Incredible Adventures of Van Helsing oyununun Türkçe yama indirme linkini ve Türkçe yama kurulumunu aşağıda bulabilirsiniz.

Oyun ve yama hakkında yorum bölümünden yorumunuzu bile iletebilirsiniz. İyi oyunlar.

The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe YamaThe Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama

 The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama Kurulumu

  • Öncelikle her ihtimale karşı yedeklenmesi gereken save v.b. dosyalarınızın yedeğini alın.
  • İndireceğiniz Rar dosyası içinden çıkan “Files.N2PK” dosyasını yama kurulumunun ardından Incredible Adventures of Van Helsing\Strings konumuna yapıştırın.
  • Eğer bunu yapmış olmanıza rağmen oyun içi videolarda altyazılı özelliği aktif olmadıysa, AppData\Local\VirtualStore dizininde yama dosyalarını kontrol edin, eğer yama dosyaları bu dizinde bulunuyorsa oradaki dosyaları oyun klasörüne manuel olarak atın. Eğer bu işlemle uğraşmak istemezseniz kurulumu “Yönetici olarak çalıştır” diyerek yapmayı deneyin.
  • Bunun haricindeki diğer sorunlar veya oyun hakkında yorumda bulunmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hemen İndir, Ücretsiz

The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan Cities XL Platinum Türkçe Yama başlıklı makalemizde cities xl, cities xl platinum ve cities xl platinum tr yama indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir yorum

  1. aslan

    ah ulan türkçe yaması cıkmıyacak denmişti silmiştim oyunu artık askerden gelince oynarız:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*