Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama

The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama

The Walking Dead, yayınlanan yabancı dizisiyle tüm ilgiyi üzerine çeken bir seri. Muhteşem bir dizi muhteşem bir oyunu da hak ediyor tabii ki. Kusursuz bir hikayeye sahip olan bu video oyununun 2. Sezon 2. Bölümü de geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Oynaması son derece keyifli olan bu oyunu bir de Türkçe oynamanızı tavsiye ediyorum. İndireceğiniz bu yama ile oyundaki tüm yazılar, menüler %100 Türkçe olacaktır. Oyunla bütünleşmenizi sağlayan ve The Walking Dead oyununu anlaşılır hale getiren The Walking Dead Türkçe yamasının kurulumu, resimli anlatımı ve indirme linki konunun devamında yer alıyor.

The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama Kurulumu

  • Konunun devamında yer alan indirme linkini kullanarak gerekli olan dosyaları indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • Arşivde yer alan kurulum dosyasıyla Türkçe yama kurulumunu başlatın. Setup oyunun kurulu klasörü otomatik olarak algılayacaktır.
  • Eğer klasörü otomatik algılamazsa, kendiniz gözat diyerek oyunun kurulu olduğu dizini seçin.
  • Kurulum konusunda sıkıntı yaşarsanız alttaki bölümden resimli anlatıma göz atabilirsiniz.
  • Bu kurulum dosyası Bölüm 1’in Türkçe yamasını da içermektedir.

The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama Resimli Anlatım

The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama İndir The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama İndir The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama İndir

Ücretsiz İndir
The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama İndir

The Walking Dead Türkçe Yama İndir The Walking Dead Türkçe Yama İndirThe Walking Dead Türkçe Yama İndir The Walking Dead Türkçe Yama İndirThe Walking Dead Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan Fifa Manager 13 Türkçe Yama başlıklı makalemizde fifa manager 13 0 türkçe yama, fifa manager 13 tr ve fifa manager 13 türkçe dil yaması indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

2 Yorumlar

  1. enes

    çok güzel açıklamışsınız kurulumu sorunsuz oynuyorum türkçe yamayla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*