Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / The Witcher 3 Türkçe Yama – %100 Türkçe Dil Paketi

The Witcher 3 Türkçe Yama – %100 Türkçe Dil Paketi

Bu yazımızda 2015 yılının ortasında çıkan The Witcher 3 oyununu tamamen Türkçe hale getiren The Witcher 3 Türkçe Yamasının detaylarını bulabilirsiniz. Ana oyunun haricinde Blood and Wine ve Hearts of Stone DLC’lerini de Türkçeleştiren bu yama ile oyundan daha fazla keyif alacağınıza eminiz. Gönüllü bir ekip tarafından hazırlanan bu %100 Türkçe yamanın ekran görüntülerini, kurulum ve indirme detaylarını konunun devamında bulabilirsiniz. Keyifli oyunlar !

The Witcher 3 Türkçe Yama Kurulum Öncesi Notlar

  • The Witcher 3 Türkçe Yaması oyunun 1.21, 1.22, 1.24, 1.30, 1.31 ve GOTY sürümleriyle uyumludur. Bu yüzden daha eski sürüme sahip olan kullanıcıların oyunu bu sürümlerden birine güncellemeleri gerekir.
  • Türkçe yamayı kurduktan sonra Steam ve Gog’dan gelecek güncellemeleri kapatmanız gerekmektedir. Çünkü gelecek bir güncellemenin yüklenmesi Türkçe yamanın çalışmasını engelleyebilir. Böyle bir güncelleme olması durumunda Türkçe yamanın güncel bir sürümü de hazırlanacak ve sizinle paylaşılacaktır.
  • DLC’leri Türkçe oynayabilmek için bu DLC’leri Türkçe yama kurulumundan önce kurmanız gerekmektedir.

The Witcher 3 Türkçe Yama Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten Türkçe yama kurulumu için ihtiyacınız olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • Arşivin içinde bulunan setup ile Türkçe yama kurulumuna başlayabilirsiniz.
  • Tam bir kurulum için kurulum bittikten sonra çıkacak cmd (siyah pencere) ekranında yer alan işlemlerin tamamlanmasını beklemelisiniz.
  • Yama kurulumunu anlatan videomuz yama indirme linkinin altındadır. Takıldığınız herhangi bir aşama olursa yorum yapabilirsiniz.

The Witcher 3 Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan Fallout 4 Türkçe Yama - Türkçe Altyazı başlıklı makalemizde fall out 4 türkçe yama, fallout ve fallout 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*