Çarşamba , Nisan 17 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Tomb Raider Anniversary Türkçe Yama

Tomb Raider Anniversary Türkçe Yama

Tomb Raider: Anniversary, Tomb Raider’ın onuncu yılı anısına serinin ilk oyununda kullanılan Legend oyun motoru ile yeniden yapıldı. Peru, Yunanistan, Mısır ve Kayıp Ada’da yaşayacağımız nefes kesen maceralar ilk oyundan farklı olmasına rağmen oyunun hikayesi oldukça benzer. Oynaması son derece keyifli olan bu oyunun maalesef Türkçe dil seçeneği bulunmamakta. Ancak bugün sizlerle paylaşacağımız Tomb Raider: Anniversary Türkçe yaması ile oyunu Türkçe oynayabilecek zorlandığınız yerleri daha rahat geçebileceksiniz. Umarım beğenirsiniz, keyifli oyunlar.

Tomb Raider Anniversary %100 Türkçe Yamanın Özellikleri

  • Tüm oyun içi ve sinematik alt yazıları, menü yazıları, ipucu ve günlük bilgileri kısacası oyun içinde ne kadar İngilizce yazı varsa hepsi Türkçe’ye çevirildi.
  • Toby Gard ve Jason Botta tarafından hazırlanan sunumlarla oyun içinde yaptıkları yorumlar tamamen Türkçe’ye çevrildi.
  • Bu özel yorumlara ulaşabilmek için oyundaki saklı içeriklerin bulunması gerekmektedir. Yorumlar açıldıktan sonra oyun menüsü yardımıyla “Yorum Kristalleri” ayarını aktif hale getirin. Oyunu yorumlarla oynayabilmek için bölümleri tekrarlamanız gerekmektedir.
  • Tomb Raider Anniversary Türkçe yaması orijinal Steam oyunlarda veya diğer oyunlarda sorunsuz olarak çalışır.

Tomb Raider Anniversary Türkçe Yama Kurulumu

  • Öncelikle altta yer alan linkten gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • Sorunsuz bir yükleme yapabilmek için Windows Vista / 7 / 8 kullanıcılarının kurulum dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırması gereklidir.
  • Kurulum adımlarını takip edince Türkçe yama sorunsuz olarak yüklenecektir.
  • Kurulumun sorunsuz tamamlanması için bilgisayarınızda .NET Framework programının 4.5.1 veya sonraki sürümleri bulunmalıdır. Eğer bu sürümlerden herhangi birine sahip değilseniz Microsoft sitesinden güvenli şekilde indirebilirsiniz.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra oyun ayarlarından dil seçeneğinden altyazı dilini Türkçe olarak ayarlayın.

Ücretsiz İndir
Tomb Raider Anniversary %100 Türkçe Yama İndir

Tomb Raider Türkçe Yama İndir Tomb Raider Anniversary Türkçe Yama İndirTomb Raider Anniversary Türkçe Yama İndir Tomb Raider Anniversary Tr Yama İndirTomb Raider Anniversary Türkçe Yama Full İndir Tomb Raider Anniversary Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 2 Türkçe Yama başlıklı makalemizde 0 türkçe yama, online zombi oyunu türkçe yama ve the walking dead türkçe yama episode 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*