Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama

Machine Games tarafından geliştirilen FPS aksiyon oyunu olan Wolfenstein The Old Blood, 14 Mays 2015 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüldü. Yeni nesil grafik motoru olan “id Tech 5” ile geliştirilen oyunda farklı dinamikler görmek kullanıcıları memnun etmişti.

Oyunun oldukça enteresan ve derin bir hikayesi bulunmakta. 1946 yılında Naziler tarafından kaçırılan, elektrikli sandalyeye bağlı olan ajanı kaçırmaya çalışmamızla birlikte olaylarda gelişiyor. Kaçarken bizi fark eden Naziler, büyük birlikler halinde saklandığımız sığınağa saldırır. Ölmek üzereyken bir sürpriz ile karşılaşırız ve oradan kurtulmayı başarırız.

Oyunun hikayesini anlamamız için ya ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmamamız lazım ya da oyunu Türkçe oynamamız lazım. Bizde işin kolayına kaçarak Türkçe yama ile oynamayı seçiyoruz tabi ki. Yamayla birlikte senaryo modu ve menüler tamamen Türkçe oluyor.

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama Kurulumu

Oyunun kurulu olduğu dizini seçin ve yükleme işlemini tamamlayın.

Ücretsiz İndir

Wolfenstein The Old Blood Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan GTA V Türkçe Yama başlıklı makalemizde gta 5 pc türkçe yama, gta 5 tr yama ve gta 5 türkçe yama indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Car Mechanic Simulator 2015 Türkçe Yama

Otomotiv mekaniğini konu alan video simülasyon tarzı Car Mechanic Simulator 2015 oyunu, birçok ülkedeki yüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*