Pazar , Şubat 19 2017
Ana Sayfa / Türkçe Dil Yamaları / XCOM Enemy Unknown Türkçe Yama

XCOM Enemy Unknown Türkçe Yama

XCOM Enemy Unknown oyunu ile son derece gizli bir askeri operasyonu yöneteceksiniz. Operasyonumuzun ismi ise oyunun da adından anlaşıldığı gibi XCOM. Bu operasyonun komutanı olarak elinizdeki kaynakları yönetecek, teknolojik gelişimleri tamamlayacak ve tabii ki de birbirinden zorlu taktiksel savaşlarda mücadele ederek uzaylı istilasına karşı dünyayı koruyacaksınız. Ayrıca Android kullanıcılarına ufak bir müjde, oyunu Play Store üzerinden indirerek oynayabilmeniz mümkün.

XCOM Enemy Unknown Türkçe Yaması hakkında biraz bahsetmek gerekirse yama henüz Beta aşamasında. Bu yüzden yamada bazı ufak hatalara denk gelebilirsiniz.Yamanın bazı kısımlarında Türkçe karakter sıkıntısı olsa da oyunu anlamakta ve oynamakta kolaylık sağlayacağına inanıyorum. Ayrıca XCOM Enemy Unknown Türkçe yaması Steam üzerinden satın alınan oyunlara ve tüm DLC’lere uyumlu. Keyifli oyunlar.

XCOM Enemy Unknown Türkçe Yama Kurulumu

  • İlk olarak konunun altından Türkçe yamamızı indiriyoruz.(İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • İndirdiğiniz dosyada hangi dosyayı nereye kopyalamanız gerektiği detaylı olarak anlatılmış durumda.
  • İşlem adımlarını takip ettikten sonra XCOM Enemy Unknown oyunumuzu Türkçe olarak oynayabiliriz.

Hemen İndir, Ücretsiz

XCOM Enemy Unknown Türkçe Yama İndir

XCOM Enemy Unknown Türkçe Yama İndir XCOM Enemy Unknown Türkçe Yama İndir

Bir önceki yazımız olan Counter-Strike 1.6 Türkçe Yama başlıklı makalemizde counter strike yama kurulumu, Counter-Strike 1.6 Türkçe Yama ve Counter-Strike 1.6 Türkçe Yama indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Half Life 2 Türkçe Yama

Bu yamayı paylaşmak için biraz geç kalmış olabiliriz belki ama Half Life 2 neticede hala …

Bir yorum

  1. Adamsınız!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*