Perşembe , Nisan 25 2019
Ana Sayfa / Oyun Haberleri / GameStop Oyunlara El Atıyor

GameStop Oyunlara El Atıyor

Şimdi haberdeki GameStop ismini okuyup da “Ya bu bizi ilgilendirmez ki” demeyin. Çünkü işin ucunda sadece satış değil, oyunların geliştirme aşaması da var.

GameStop, özellikle Amerika’da tüm platformlarda oyun satın alabileceğiniz, takas edebileceğiniz devasa boyutta mağazalara sahip olan bir işletme zinciri. Hatta sitemizde yer alan oyunlara dair haberlerde de “GameStop’tan ön sipariş verene ekstra içerik, ekstra hediyeler…” gibi cümleler okumuşsunuzdur kesin. İşte, artık o içeriklerin miktarı artsın, GameStop’tan oyuncular daha sık alışveriş yapsın diye firma oyunun geliştirilme aşamasında da yapımcılarla haşır neşir olacakmış.

GamesBeat’te çıkan habere göre, GameStop oyunculara daha lezzetli havuçlar uzatmak üzere yapımcılarla birlikte çalışmak istiyormuş. Bu havuçlar da insanların GameStop’u tercih etmesini sağlayacakmış. Ama bu içerik sadece ekipman, harita ya da bir t-shirt olmayabilir. Ciddi oynanış özelliklerine de el atma niyetindeler.

Eh, zaten Türkiye’de hiç olmadığı düşünülürse, bizler oyunları zaten yarım yamalak oynayacağız demektir. GameStop seçeneği olan ama tercih etmeyenlerin ise epey bir siniri bozulacak gibi…

GameStop Oyunlara El AtıyorGameStop Oyunlara El Atıyor

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed: Unity Bambaşka Bir Oyun Olacak başlıklı makalemizde assassin's creed unity, assassins creed unity çıkış tarihi ve assassins creed unity nasıl olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA Online’da Büyük Kampanya

Geçmişten günümüze büyük bir gelişim ve değişim yaşayarak geniş bir kitleye hitap eden GTA, online …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*