Salı , Mart 26 2019
Ana Sayfa / Oyun Hileleri / American Truck Simulator Hileleri ve İpuçları

American Truck Simulator Hileleri ve İpuçları

Merhaba, bu yazımızda American Truck Simulator oynarken işinize yarayabilecek hileleri ve ipuçlarını paylaşacağız. ATS alıştığımız diğer oyunlar gibi çok geniş bir hile özelliği sunmasa da polisleri ve trafik cezalarını kapatma, hızlı kaydetme gibi kodların işinize yarayacağını düşünüyorum. İlk olarak birkaç ipucundan bahsedelim.

Tır ve Çekici Galerileri

ATS’de tır ve çekici galerileri Pazartesi gününden Cumartesi gününe kadar açıktır ve saat 08.00-18.00 arasında ziyaret edebilirsiniz. Diğer gün ve saatlerde kapalı olduğundan ziyaretinizi buna göre planlamanızı tavsiye ederim. Genelde galerilerin yakınında bulunan servisler ise 7/24 açık olduğundan istediğiniz zaman ziyaret edip aracınızı tamir ve modifiye ettirebilirsiniz. California ve Nevada eyaletleri için galerilerin konum bilgileri aşağıdadır.

California

Bakersfield: Peterbilt
Los Angeles: Kenworth
San Diego: Peterbilt

Nevada

Elko: Kenworth
Reno: Peterbilt

Ücretsiz Mazot Alma

Ücretsiz mazot alabilmek için normalde olduğu gibi istasyondan yakıtınızı alın ama aracı hareket ettirmeden önce oyunu kaydedip kapatın. Oyuna yeniden girdiğinizde istasyondan ayrılırken hesabınızdan para düşmeyecek 🙂

Diğer Hileler

Öncelikle hileleri uygulayabilmek için Belgelerim\American Truck Simulator\profiles\(kendi profiliniz)\config dosyasını notepad+ ile açın. Ardından değerleri belirtilen şekilde ayarlayın; ‘uset g_developer ‘1’ ve ‘uset g_console ‘1’. Oyun içindeyken konsolu ‘~’ (tilde) tuşunu kullanarak açabilirsiniz.

İstediğiniz koordinata ışınlanma(teleport): Konsola ‘goto (‘x’; ‘y’; ‘z’)’ komutunu girin. Burada x, y, z gitmek istediğiniz koordinatlar olmalı.

İstediğiniz şehre ışınlanma(teleport):  Konsola ‘goto (şehir ismi)’ komutunu girin.

Oyunu kaydetme: Konsola ‘save’ komutunu girin.

Sıfır (0) kamerası hızını değiştirme: Konsola ‘g_flyspeed (hız)’ komutunu girin. Hız yerine istediğiniz değeri yazın.

Polis ve trafik cezalarını açma veya kapatma: Konsola ‘g_police (0 ya da 1)’ komutunu girin. 0 kapatmak, 1 açmak için.

Trafiği açma veya kapatma:  Konsola ‘g_traffic (0 ya da 1)’komutunu girin. 0 kapatmak, 1 açmak için.

Oyunu tam ekran yapma: Konsola ‘f_fullscreen (0 ya da 1)’ komutunu girin.

American Truck Simulator Hileleri İpuclari

Bir önceki yazımız olan GTA V PC Hileleri başlıklı makalemizde gta 5 pc hileleri, gta 5 pc hilesi indir ve gta v hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

GTA V PC Hileleri

Bilgisayardan oynayabilmek için uzun zamandır beklediğimiz GTA V’in çıkışının hemen ardından yoğun çabalarla oluşturduğumuz GTA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*